Reklama
Strona głowna Gwiazdy Ewa Chodakowska może polegać na swoich fanach!

Ewa Chodakowska może polegać na swoich fanach!

od Marcin Karwoski
Reklama
Ewa Chodakowska jakiś czas temu na swoim instagramie pochwaliła się wideo na którym poruszyła temat afery związanej z Facebookiem. Trenerka wówczas zdradziła, że sama prowadzi swoje konta w mediach społecznościowych. Jednak chwilę później w internecie ukazały się dowody, że jest inaczej. Teraz jej fanki postanowiły jej pomóc.

Ewa Chodakowska na swoim instagramie opublikowała wpis w którym rozpoczęła akcje #muremzaChodą. Bardzo dużo kobiet, które ćwiczą wstawiają taki # na swój profil z różowym tłem.

Będzie emocjonalnie… Wybacz… Myślę, że jeszcze dwa posty na ten temat i mi trochę zejdzie ciśnienie. Resztą zajmie się mój prawnik. (…) Mam świeczki w oczach po dzisiejszym spotkaniu. Po WSPARCIU, JAKIE DOSTAJĘ – cały dzień telefon wariuje, co sekundę dostaję Wasze wiadomości, komentarze.

Pod opublikowanym wpisem ukazało się bardzo dużo pozytywnych wpisów.

Ewciu, pamiętam, jak na jednej z metamorfoz chodziłaś z obolałymi łapkami od pracy przy komputerze i telefonie… Pytałam, dlaczego nikt za Ciebie się tym nie zajmie, mówiłaś, że sama musisz zająć się swoimi ludźmi, bo to o to w tym wszystkim chodzi… Po pewnym czasie zrozumiałam, że dajesz siebie zawsze w 100%, nawet w internetach… Chcę, żebyś wiedziała, że to co robisz bardzo szanuję i doceniam. Jesteś wspaniała #muremzachodą

Podczas Krynicy, zauważyłam ze Ewa ma usztywniacze na nadgarstkach. Zapytałam, o co chodzi… No ale przecież wiadomo. Jak ktoś SPĘDZA TYLE CZASU NA TELEFONIE, PISZĄC! To wszystkie naciągacze mięśni mają prawo puścić. Pamiętam, jaka była to dla niej wielka frustracja i smutek, bo to przecież sprawiało jej ból. Dziewczyny proponowały, żeby dyktowała komuś, a ktoś za nią pisał (2015 rok!), ale to dla niej nie wchodziło w grę. Będę pisać pomimo bólu i pochodzę na masaże. – czytamy w komentarzach.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz