Reklama
Strona głowna Hot Ewa Chodakowska narzeka na urlop w Tajlandii, czy to wina „Dance, Dance, Dance”?

Ewa Chodakowska narzeka na urlop w Tajlandii, czy to wina „Dance, Dance, Dance”?

od Marcin Karwoski
Reklama
Show „Dance, Dance, Dance” szybko zyskał popularność. Głowna sprawa tego mogą być konflikty, które były bardzo częste na planie. Ewa Chodakowska sama przyznała, że nie spodziewała się ze jurorowanie w programie wpłynie na jej psychikę. Była przekonana, że będzie to tylko rozrywka, a okazało się, że stało się to dla niej czymś znacznie poważniejszym.

Przecież to miała być przede wszystkim rozrywka, lajtowe show, które wzbudza tylko radosne emocje. Do głowy mi nie przyszło, że ten program będzie wybebeszał emocje uczestników! Ba! Ostatnią rzeczą, jakiej mogłam się spodziewać, to moje emocjonalne bebechy na wierzchu – Mówiła ostatnio Chodakowska.

Trenerka po takich przeżyciach postanowiła wybrać się na urlop. Udała się na słoneczną Tajlandię. Jednak jej choroba pokrzyżowała plany.

Po szalonym początku roku, bez cienia przerwy, wylądowałam w Tajlandii i się wyluzowałam na maxa… Efekt? Gorączka, katar… ściśnięte od bólu gardło. Właśnie mi przeszła koło nosa cudna wycieczka na wyspy Phi – Phi. Zostałam w hotelu i się kuruję. Obiecałam sobie, że to tylko dwudniowy wirus, bo przecież jestem czołgiem i już przy 24 godzinie czuje się lepiej… Ale obiecuję sobie wyciągnąć wnioski. NIGDY WIĘCEJ TAKIEGO TEMPA!!! NEVER! Zasmarkana ślę dużo dobrej energii, bo tej zawsze mam pod dostatkiem – napisała Ewa Chodakowska pod ostatni wpisem z wakacji.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz