Reklama
Strona głowna Gwiazdy Ewa Chodakowska obniżyła ceny mydeł “W takich momentach marża na sprzedaży przestaje być ważna”

Ewa Chodakowska obniżyła ceny mydeł “W takich momentach marża na sprzedaży przestaje być ważna”

od Marcin Karwoski
Reklama
Ewa Chodakowska postanowiła wyjść wszystkim polakom na przeciw. Gwiazda obniżyła ceny mydeł w swojej ofercie. Jednak ten pomysł nie przypadł wszystkim do gustu.

Ewa Chodakowska na przestrzeni tych wszystkich lat zbudowała sobie wizerunek “trenerki wszystkich polek”. Gwiazda prawie zawsze motywuje wszystkie swoje fanki do ćwiczeń oraz zmiany sylwetki. Idealnym potwierdzeniem tego jest jej instagram, który aktualnie obserwuje ponad 1.7 mln osób. Warto również wspomnieć o ostatnim problemie Facebooka, który wykazał, że nie jest ona jedyną administratorką swojego profilu. Własnie przez to trenerka w ostatnim czasie jest bardzo często na celowniku hejterów.

Ewa postanowiła pomóc Polskiemu narodowi. Gwiazda uznała, że przez cały popyt jaki aktualnie jest na środki czystości to przeceni swoje mydła oraz sprzeda je aktualnie bez marży. Celebrytka o tym wszystkim poinformowała na swoim Facebooku.

UWAGA! UWAGA! NIE ZARABIAM NA TEJ PROMOCJI!!! Babeczki moje
W takich momentach marża na sprzedaży przestaje być ważna wychodzę Wam naprzeciw (…). Pamiętaj – myjcie ręce po każdym powrocie do domu, po skorzystaniu z toalety, przed jedzeniem, po zabawie ze zwierzętami!
W ciepłej wodzie i co najmniej przez 30 sekund! – czytamy w opisie.

W komentarzach ukazało się bardzo dużo zadowolonych komentarzy. Jednak nie zabrakło również wielu dogryzek. Gwiazda na nie postanowiła odpowiedzieć.

KOMENTARZY! Jakim człowiekiem trzeba być, żeby obrócić tę sytuacje przeciwko mnie? (…) Nie będę więcej się wychylać – napisała.

UWAGA! UWAGA! NIE ZARABIAM NA TEJ PROMOCJI!!!Babeczki moje ❤️ W takich momentach marża na sprzedaży przestaje być…

Publiée par Ewa Chodakowska sur Vendredi 13 mars 2020

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz