Reklama
Strona głowna Gwiazdy Ewa Chodakowska ostrzega swoich fanów przed poważnym niebezpieczeństwem!

Ewa Chodakowska ostrzega swoich fanów przed poważnym niebezpieczeństwem!

od Marcin Karwoski
Reklama
Ewa Chodakowska na swoim instagramie prowadzi akcje która ma pomóc w zrzuceniu zbędnych kilogramów i wyrzeźbieniu fajnego brzucha. Trenerka jednak w swoim ostatnim wpisie postanowiła ostrzec swoich fanów przed suplementami, które maja szkodliwy wpływ na zdrowie.

Ewa Chodakowska jest autorytetem dla wielu kobiet. Gwiazda na swoim instagramie pomaga swoim obserwatorkom dotrzeć do wymarzonej figury. Celebrytka ostatnio również postanowiła poruszyć temat tabletek odchudzających. Okazuje się, że nie działają one tak jak napisane jest na ulotce czy jak są reklamowane.

Ewa na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje w cudownym bikini, które idealnie podkreśla jej kobiece kształty. Gwiazda w opisie poruszyła bardzo ważny temat suplementacji która nie działa.

Mam nadzieję, że jesteś na tyle świadoma, że nie będziesz ryzykować swoim zdrowiem… nie mówiąc już o portfelu! Większość takich specyfików działa na zasadzie odwodnienia organizmu.Nasz organizm w ponad połowie składa się z wody. Wystarczy, że stracisz 5-10% wody w organizmie i voila – kilka kilogramów na wadze mniej. To są kilogramy, których nie „tracisz”, pozbywasz się ich tylko na chwilę, dodatkowo wyczerpując energię i wypłukując potrzebne minerały! A kilogramy wrócą, jak tylko uzupełnisz płyny. Część takich produktów zawiera także niedozwolone substancji

View this post on Instagram

WSKAZÓWKI PŁASKIEGO BRZUCHA 👙„Dzięki tym tabletkom w tydzień uzyskasz płaski brzuch” 🤯🤯🤯 Wierzysz jeszcze w takie teksty? To częste slogany reklamowe firm, które wciskają ludziom cuda – a dobrze wiesz ze cudów nie ma 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ Kochana ufam, że masz zdrowy rozsądek. Mam nadzieję, że jesteś na tyle świadoma, że nie będziesz ryzykować swoim zdrowiem.. nie mówiąc już o portfelu! Większość takich specyfików działa na zasadzie odwodnienia organizmu! Nasz organizm w ponad połowie składa się z wody. Wystarczy, że „stracisz” 5-10% wody w Twoim organizmie i VOILÀ – kilka kilogramów na wadze mniej.. To są kilogramy, których nie „tracisz” .. Tylko na chwilę się ich pozbędziesz! Dodatkowo wyczerpując się energii i wypłukując potrzebne minerały! A kilogramy „wrócą” jak tylko uzupełnisz płyny 🤷🏼‍♀️ Dodatkowo część takich produktów zawiera także niedozwolone substancje! ☠️ UWAŻAJ ⚠️⚠️⚠️ Nic nie zastąpi Twojego zaangażowania! Wytrwałość i regularne dbanie o zdrowie to podstawa❣️❣️❣️ Codziennie trwaj w zdrowych nawykach zdrowotnych.. zdrowo się odżywiaj.. bądź AKTYWNA fizycznie.. i nie zapominaj o REGENERACJI ❣️❣️❣️ #misjachoda #chodagang #misjazdrowie #fajterka #90dnizewachodakowska #90dnizaprojektujswojejutro

A post shared by Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz