Reklama
Strona głowna Gwiazdy Ewa Chodakowska podarowała tacie bardzo drogi prezent!

Ewa Chodakowska podarowała tacie bardzo drogi prezent!

od Marcin Karwoski
Reklama
Ewa Chodakowska na swoim instagramie pochwaliła się jaki prezent dała swojemu tacie. Gwiazda wręczyła mu luksusowy samochód. Celebrytka spełniła jego marzenie.

Ewa Chodakowska na swoim instagramie jest bardzo aktywną osobą. Gwiazdę obserwuje już ponad 1.7 miliona osób. Celebrytka na swoim profilu bardzo chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym jak i zawodowym. Tym razem pochwaliła się jaki prezent dała swojemu tacie.

Ewa na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Opublikowana fotografia jest w stylu rodzinnym. Opis jej wszystko wyjaśnił. Celebrytka postanowiła spełnić marzenie swojego taty.

Wprawdzie mojemu Tatkowi do szczęścia brakuje tylko zdrowia, ale kiedy podjechałam pod dom rodzinny, wymarzonym samochodem Taty ZNIKNĘŁY na chwile JEGO OCZY… moje tez… zawsze tak mamy, kiedy uśmiechamy się z całych sił „MIEĆ” ma tylko sens,
kiedy POTRAFISZ SIĘ TYM DZIELIĆ z innymi Jeśli idziesz na samą górę,
upewnij się, że nie zapominasz po drodze o tych NAJWAŻNIEJSZYCH .. Urzędowanie na szczycie w POJEDYNKĘ, może okazać się wyjątkowo SMUTNE .. I nie zrozum mnie źle… tu najmniej chodzi o robienie prezentów materialnych.. CZASEM ZEYKŁE: CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIC .. to najpiękniejszy prezent – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz