Reklama
Strona głowna Gwiazdy Ewa Chodakowska podzieliła się smutną wiadomością!

Ewa Chodakowska podzieliła się smutną wiadomością!

od Marcin Karwoski
Reklama
Ewa Chodakowska ostatnio podzieliła się z swoimi obserwatorami smutną nowiną. Gwiazda poruszyła temat jej ukochanego, który trafił do szpitala gdzie czeka na poważna operacje.

Ewa Chodakowska na swoich portalach w bardzo aktywny sposób daje swoim obserwatorom codzienną dawkę motywacji oraz pozytywnej energii. Jednak trenerka jest tylko człowiekiem i jak każdy z nas ma czasami gorsze dni. Jej najnowszy wpis własnie to potwierdził. Gwiazda w nim zdradziła, że jej ukochany trafił do szpitala.

Ewa bardzo rzadko porusza temat zdrowia swojego męża. Tym razem jednak zrobiła wyjątek. Trenerka w swoim najnowszym wpisie zdradziła, że jej ukochany trafił do szpitala w Atenach. Gwiazda również dodała, że czeka go tam półtoragodzinna operacja.

(…)Jestem w Atenach od niecałych dwóch tygodni. Lelo właśnie został zabrany na salę operacyjną.Przed nim półtoragodzinna operacja i chociaż wiem, że wszystko będzie dobrze, czuje tę bezsilność. Mam kamień zamiast żołądka. Na klatce piersiowej stoi słoń. Tłumaczę sobie, że takie sytuacje, spotykają nas po to, żeby zauważać i doceniać każdy dzień. Tydzień refleksji… – napisała.

Pod wpisem znalazło się bardzo dużo słów wsparcia dla trenerki oraz jej ukochanego. Gwiazda po kilku godzinach zapewniła, że operacja się udała.

Dziękuje wszystkim za ogrom wsparcia. Lefteris jest już po operacji. Wszystko poszło zgodnie z planem. Zakręcony i uśmiechnięty zasnął. Przytulam wszystkich z całych sił

Instagram-chodakowskaewa

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz