Ewa Chodakowska wybrała się na wakacje!

Instagram-chodakowskaewa

Ewa Chodakowska postanowiła wybrać się na swoje wakacje. Celebrytka postawiła na Mykonos. Gwiazda branży fitness nie jest tam pierwszy raz co zdradziła na swoim instagramie.

Ewa na swoim instagramie opublikowała fotografie na której pozuje w mocno wyciętym stroju kąpielowym. Celebrytka w opisie zdradziła, że gości tam co roku od 6 lat. Chodakowska również podała namiary na swój hotel. Trzeba przyznać, że zdjęcie robi wrażenie!

Niezmiennie od sześciu lat mieszkamy z mężem w tym samym hotelu @cavotagoomykonos, gdzie zachody słońca kładą na kolana. Uwaga! Nie jest to post sponsorowany, nie jest to reklama. Ten hotel nie współpracuje na zasadzie barteru. (…) Dlaczego to piszę? Ponieważ pisze w tej sprawie do mnie wiele osób – znajomych – z Polski: „Ewka, załatw jakąś zniżkę”, „Ewka, załatw barter”. Jakbym miała takie moce sprawcze. Jestem tutaj drobnym żuczkiem. Fakt, że przyjaźnimy się z właścicielami tego miejsca, niczego nie zmienia. Po 20 latach prowadzenia tego hotelu właściciele takich przyjaciół mają setki. Gdyby każdego z nich chcieli traktować ulgowo, to musieliby zamknąć interes – czytamy w opisie.

Internauci w komentarzach podziwiali sylwetkę Ewy.

Na lodowce sobie Twoja pupe przypne

Ewa, tak jak Ty reklamujesz Grecję, nikt inny tak nie potrafi

I TO jest motywująca fota

Jest petarda

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version