Reklama
Strona głowna Gwiazdy Ewa Chodakowska pozuje w bikini!

Ewa Chodakowska pozuje w bikini!

od Marcin Karwoski
Reklama
Ewa Chodakowska jest posiadaczka jednego z najbardziej wyrobionych ciał w polskim show bizesie. Fit celebrytka bardzo często na swoim instagramie pokazuje swoje ciało. Jednak tym razem ukazała je w bikini. Efekt? spójrzcie sami.

Ewa na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na dodanym zdjęciu pozuje w samym bikini. Na dodanej fotce możemy zauważyć jej idealnie wyrzeźbiony brzuch czy tez cudną opaleniznę.

Yyy… ja sobie tak leżę tylko do zdjęcia W realu juz taka grzeczna nie jestem  Myszo moja cudna ❣️ Wrzucam już dziś PLAN TRENINGOWY NA NAJBLIŻSZY TYDZIEŃ naszego wyzwania ŁAŃCUCH MOTYWACJI 💪🏽 Jutrzejszy dzień będzie zdominowany przez UWAGA! Kulisy Sławy o 19:45 na TVN(…) – czytamy w opisie.

 

View this post on Instagram

Yyy… ja sobie tak leżę tylko do zdjęcia 😅😅😅 W realu juz taka grzeczna nie jestem 🥴🥴🥴 Myszo moja cudna ❣️ Wrzucam już dziś PLAN TRENINGOWY NA NAJBLIŻSZY TYDZIEŃ naszego wyzwania ŁAŃCUCH MOTYWACJI 💪🏽 Jutrzejszy dzień będzie zdominowany przez UWAGA! Kulisy Sławy o 19:45 na TVN.. z racji tego, ze jestem znów na chwile w Atenach i nie mam dostępu do polskiej tv, będę liczyła na Twoją relacje tutaj.. mam stresa jak za pierwszym razem 😅😅😅 No nic.. krzyżuje palce i liczę na to, ze będzie ok 🤩 Wracamy do WYZWANIA ❣️❣️❣️ Daj znać z jakich materiałów korzystasz? Dla przypomnienia, moją indywidualnie ułożoną DIETĘ BE DIET, możesz zamówić na www.bediet.pl 💋 a na stronie www.BeActiveTv.pl możesz wykupić dostep online do wszystkich moich programów treningowych 🤩🤩 Abonament możesz kupić na miesiąc, trzy miesiące … lub na cały rok 😀 Trenujesz z telefonem, laptopem czy tabletem 😍 NIE MA WYMÓWEK!!!! A TERAZ .. TADAAAAAAAM 💪🏽💪🏽💪🏽 PLAN TRENINGOWY na cały tydzień 💪🏻 CEL: – płaski brzuch – jędrny POŚLAD – smukła noga Ihaaaaa 🔥🔥🔥 Zróbmy TO!! PLAN dla POCZĄTKUJĄCYCH I ZAAWANSOWANYCH 💪🏻💪🏻 PONIEDZIAŁEK: POCZĄTKUJĄCA: SLIM FIT ZAAWANSOWANA: HOT BODY PLUS DODATEK DLA WSZYSTKICH 💪🏻 https://m.youtube.com/watch?v=9zFp62CKSbY WTOREK: POCZĄTKUJĄCA: SKALPEL 2 z krzesłem ZAAWANSOWANA: BIKINI PLUS DODATEK DLA WSZYSTKICH: https://m.youtube.com/watch?v=3tJrKb7vXuc ŚRODA: POCZĄTKUJĄCA: SPACER 30 minut! ZAAWANSOWANA: REWOLUCJA CZWARTEK: POCZĄTKUJĄCA: METAMORFOZA bez piłki ZAAWANSOWANA: METAMORFOZA z piłką PLUS DODATEK DLA WSZYSTKICH: https://m.youtube.com/watch?v=XYN0kRJFDCQ PIĄTEK: POCZĄTKUJĄCA: SECRET ZAAWANSOWANA: SUKCES PLUS DODATEK DLA WSZYSTKICH: https://m.youtube.com/watch?v=ikx76gZqEXc SOBOTA: POCZĄTKUJĄCA: SKALPEL WYZWANIE ZAAWANSOWANA: SKALPEL WYZWANIE NIEDZIELA 🌴🌴🌴

A post shared by Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz