Reklama
Strona głowna Gwiazdy Ewa Chodakowska pozuje z swoim mężem!

Ewa Chodakowska pozuje z swoim mężem!

od Marcin Karwoski
Reklama
Ewa Chodakowska przez większość swojego czasu mieszka i pracuje w Polsce. Jednak trenerka posiada również posiadłość w Grecji. Na swoim instagramie gwiazda zdradziła kilka szczegółów na ten temat.

Ewa Chodakowska na swoim instagramie opublikowała nowe zdjęcie. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje z swoim mężem. W ich tle możemy podziwiać piękną Grecję. Spójrzcie tylko jak oni cudownie razem wyglądają.

W sezonie letnim regularnie wracając z plaży, wzdychaliśmy do najpiękniejszej dzielnicy Aten – sąsiadującej z okolicą, w której mieszkaliśmy – ze słowami kiedyś tu kupimy mieszkanie. (…) 8 miesięcy temu zaświeciły się nam oczy. Na rynku nieruchomości pojawiła się oferta w naszym wymarzonym miejscu. Ile było zachodu… Po długich bataliach mamy to. Nasz pierwszy wspólny cel. Nasz spełniony sen. Nasze miejsce na ziemi – czytamy w opisie dodanej fotografii.

View this post on Instagram

Całe mnóstwo emocji 🙏🏻 Od czego zacząć.. Naczęściej skupiam się na DRODZE DO CELU, nie na celu samym w sobie.. na przeciwnościach losu i rozwiązaniach jakie mogę zaproponować.. najczęściej osiągnięty cel wiąże się z uczuciem jakiegoś smutku.. pustki.. bo kończy jakąś przygodę.. ALE NIE TYM RAZEM! Ten cel NIESIE ZE SOBĄ UCZUCIE SPEŁNIENIA ❤️❤️❤️ Kiedy mówiłam, ze w tym roku muszę trochę zwolnić, mówiłam to nie bez powodu.. 9 lat temu, mieszkając z Lelo w Atenach, snuliśmy wspólne plany na przyszłość.. Przy okazji nie byliśmy parą, która potrafiła odkładać 😅😅😅 zarabialiśmy i wydawaliśmy.. Na nic nie brakowało, ale w kieszeni poza dziurami nic nie było.. BYŁA MIŁOŚĆ… WIELKA MIŁOŚĆ I WSPÓLNE MARZENIA.. W sezonie letnim regularnie wracając z plaży, wzdychaliśmy do najpiękniejszej dzielnicy Aten – sąsiadującej z okolicą w której mieszkaliśmy – ze słowami KIEDYŚ TU KUPIMY MIESZKANIE.. Z naszymi dziurami w kieszeni, wyznaczyliśmy nieuchwytne cele.. 8 miesięcy temu zaświeciły się nam oczy.. NA RYNKU NIERUCHOMOŚCI pojawiła się oferta w naszym WYMARZONYM MIEJSCU❣️❣️❣️ ile było zachodu….uuuuuuu…. po długich bataliach MAMY TO 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 nasz pierwszy wspólny cel.. Nasz spełniony sen.. Nasze miejsce na ziemi.. Dziękuje Ci ze jesteś częścią naszej przygody.. ze korzystasz z naszej pracy.. ze ufasz.. ze doceniasz.. ze możemy dla Ciebie tworzyć.. rosnąć w siłę na swoich oczach.. i poprzez spełnianie Twoich marzeń, spełniać tez nasze ❤️ Zabieram się za kolejny remont 😅💦💦💦 Przesyłamy tony miłości ! KOCHAM ❣️❣️❣️#newhome #laimosvouliagmeni #athens ⭐️⭐️⭐️ #love #thatview

A post shared by Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) on

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Kochający mąż i żona 🙂 wspaniałe zdjęcie <3

Super Ewa, gratulacje. Ciesze się razem z wami!

Cudownie kochani!! Cieszcie się sobą i swoimi marzeniami gratuluję zasłużyliście na to

Wyglądacie razem naprawdę cudnie, aż chce się na was patrzeć!

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz