Reklama
Strona głowna Gwiazdy Ewa Chodakowska skrytykowana!

Ewa Chodakowska skrytykowana!

od Marcin Karwoski
Reklama
Ewa Chodakowska jest autorytetem większości kobiet. Tym razem swojej fance na instagramie podpadła!

Ewa Chodakowska na swoim instagramie jest bardzo aktywna osobą. Gwiazda na swoim profilu zebrała już ponad 1,7 miliona obserwujących. Celebrytka bardzo często pokazuje im swoją sylwetkę. Jednej internautce nie spodobało się kolejne zdjęcie jej pupy.

Ewa na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Na pierwszym planie opublikowanej fotografii wylądowały jej pośladki. Jednej internautce nie spodobało się to zbytnio.

OSTATNIE 14 dni WYZWANIA
Wróć! ZRÓBMY Z TEGO DWA TYGODNIE ROZGRZEWKI przed Nowym Rokiem

OD NOWEGO ROKU rusza WYZWANIE 90 DNI Wiesz.. nie myśl sobie, ze jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, od Nowego Roku staniesz się zaprogramowanym cyborgiem, z żelazną motywacją i od dnia numer jeden, będzie z górki.. NAWYK to coś co pozwoli Ci WYTRWAĆ.. a budowanie NAWYKU, najlepiej jest ZACZĄĆ JUŻ TERAZ PRZYGOTUJ SIĘ już teraz FIZYCZNIE I MENTALNIE❣️ Obiecuje, ze TEN PLAN treningowy przypadnie do gustu zarówno POCZĄTKUJĄCEJ JAK I ZAAWANSOWANEJ ⭐️⭐️⭐️ ROZGRZEJ SIĘ (…) – czytamy w opisie.

View this post on Instagram

OSTATNIE 1️⃣4️⃣ dni WYZWANIA 🍑🔥 Wróć! ZRÓBMY Z TEGO DWA TYGODNIE ROZGRZEWKI przed Nowym Rokiem 🤩 OD NOWEGO ROKU rusza WYZWANIE ⚠️ 90 DNI ⚠️ Wiesz.. nie myśl sobie, ze jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, od Nowego Roku staniesz się zaprogramowanym cyborgiem, z żelazną motywacją 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ i od dnia numer jeden, będzie z górki.. NAWYK to coś co pozwoli Ci WYTRWAĆ.. a budowanie NAWYKU, najlepiej jest ZACZĄĆ JUŻ TERAZ 🥳🥳🥳 PRZYGOTUJ SIĘ już teraz FIZYCZNIE I MENTALNIE❣️ Obiecuje, ze TEN PLAN treningowy przypadnie do gustu zarówno POCZĄTKUJĄCEJ JAK I ZAAWANSOWANEJ ⭐️⭐️⭐️ ROZGRZEJ SIĘ – przygotuj mentalnie i FIZYCZNIE na NOWY ROK!!! 🌡🌡🌡 WYZWANIE DLA ZAAWANSOWANYCH: Pon: MISSION BEACH BODY Wt: SKALPEL WYZWANIE Śro: KICK FIT Czw: SECRET Pt: HOT BODY Sob: SKALPEL Ndz: Luźna szelka 🌴 WYZWANIE DLA POCZĄTKUJĄCYCH: Trenujesz co drugi dzień .. a co drugi idziesz na spacer ❣️❣️❣️ Pon: SLIM FIT Wt: 30 min MARSZU Śro: SUKCES : 15 min pośladki Czw: 30 min MARSZU Pt: SKALPEL 2 Sob: 30 min MARSZU Ndz: Luźna szelka 🌴 MATERIAŁY DO PRACY znajdziesz tutaj: Indywidualnie ułożoną DIETĘ BE DIET online, możesz zamówić na www.bediet.pl .. Catering dietetyczny BE DIET CATERING zamówisz na www.bedietcatering.pl .. .. a moje programy treningowe online zajdziesz na stronie www.BeActiveTv.pl – tu możesz wykupić dostep online do wszystkich moich programów.. Abonament możesz kupić na miesiąc, trzy miesiące … lub na cały rok ❤️ #chodagang #fajterka #bikinibody #bikini @missionswim

A post shared by Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) on

Jedna internautkę sfrustrowało kolejne zdjęcie pupy.

Ileż można to dupsko, Ewka, oglądać? Wiemy, jakie masz

Ewa bardzo szybko jej odpowiedziała.

Do końca wyzwania pt. “Duuupsko z BeActiveTv”. Jeszcze dwa tygodnie. Cierpliwości

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Ewa Chodakowska z hojnym prezentem dla swojego taty! Czym takim sprawiła mu radość?! - Begio.pl 14 grudnia 2019 - 07:43

[…] Ewa Chodakowska sprawiła wielką niespodziankę swojemu tacie. Długo ukrywała w tajemnicy zakupiony prezent. Czym takim obdarowała swojego ojca? […]

Napisz

Zostaw komentarz