Reklama
Strona głowna Gwiazdy Ewa Chodakowska szczerze o zmarszczkach i o swoim wieku!

Ewa Chodakowska szczerze o zmarszczkach i o swoim wieku!

od Marcin Karwoski
Reklama
Ewa Chodakowska ostatnio została zapytana przez swoją jedną fankę czy stosuje botoks. Trenerka odpowiedziała bardzo szybko na to pytanie. Gwiazda rozwiała wszelkie wątpliwości.

Ewa Chodakowska jest bardzo regularna w mediach społecznościowych. Idealnym potwierdzeniem tego jest jej instagram na którym pojawia się codziennie przynajmniej jeden wpis. Warto również wspomnieć, że obserwuje już ją ponad 1.8 miliona osób.

Ewa ostatnio na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebytka na opublikowanej fotografii pozowała w szlafroku. Gwiazda w opisie poruszyła temat pielęgnacji skóry. W komentarzach jedna z internautek spytała się trenerki czy stosuje botoks.

Czy robisz botoks? Większość celebrytek się tego wstydzi i się nie przyznają, wyglądasz bardzo naturalnie, więc się zastanawiam – zapytała.

Trenerka większości polek bardzo szybko jej odpowiedziała.

Nie kochana. Botoksu nie robią i prawdę mówiąc nie planuję. Lubię swoje zmarszczki i nie widzę potrzeby paraliżowania ich– napisała.

Chwilę później Ewa dodała bardziej obszerny komentarz. Jej odpowiedz rozwiała wszystkie niedopowiedzenia czy tez plotki.

Jak się nie śmieję to ich tak bardzo nie widać. Nie mam jakichś turbo głębokich zmarszczek. Mam 38 lat, odżywiam się najzdrowiej, trenuję, wysypiam się… No. Nie powinnam wyglądać w tym wieku i przy takim stylu życia jak rodzynka. Fotka jest przeciągnięta filtrem, a nie Photoshopem. Makijaż i światło to wystarczający Photoshop

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz