Ewa Chodakowska u skraju bankructwa?! Trenerka wydała specjalne oświadczenie!

Facebook / Ewa Chodakowska

Czy Ewa Chodakowska i jej firma są u skraju bankructwa? W tej sprawie trenerka postanowiła wydać specjalne oświadczenie!
W ostatnich dniach pojawiły się niepokojące wieści odnośnie firmy Ewy. Przez informacje jakie pojawiły się w mediach Ewa napisała:

Według mediów analizujących moje ruchy biznesowe zaliczam właśnie „upadek”. Natomiast fakty są takie, że to nasz NAJLEPSZY ROK. tak pod finansowym jak i pod każdym innym względem. […] Dwa dni temu, internet zalała fala artykułów na temat spadku wpływów mojej firmy.. o całe 30 %.

Dalej Ewa Chodakowska zaczęła wyjaśniać, z czego wynika wspomniany spadek:

Nasza spółka Bebio.pl zalicza właśnie spadek przychodów, ponieważ na rzecz nowych projektów, zrezygnowaliśmy z wielu działań, które stały pod parasolem spółki bebio. Nie da się robić WSZYSTKIEGO.. nie ma już np. magazynu BE ACTIVE .. Z wielu projektów zrezygnowałam, na rzecz WIĘKSZYCH PROJEKTÓW takich jak: produkty spożywcze, przekąski, kosmetyki, catering dietetyczny – i inne – które z miejsca wskoczyły na listę bestsellerów.

Jak to w przypadku firm bywa pojawia się zawiść oraz zazdrość… Dlatego Ewa napisała, że jest to najlepszy rok dla jej firmy oraz:

Zapominając ze połączyłam siły z wieloma nowymi i silnymi partnerami.. Proszę mi wybaczyć.. Wszystkie nowe projekty dały nam łącznie już teraz NAJLEPSZY ROK.

Dziękujemy za rozwianie wszelkich wątpliwości! Życzymy pełnych sukcesów oraz powodzenia w nowych przedsięwzięciach!

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version