Reklama
Strona głowna Gwiazdy Ewa Chodakowska w seksownym wydaniu!

Ewa Chodakowska w seksownym wydaniu!

od Marcin Karwoski
Reklama
Ewa Chodakowska jest bardzo seksowną kobieta. Celebrytka na swoim instagramie wiele razy już to potwierdzała. Jednak jej ostatnie zdjęcie robi wrażenie. Gwiazda pokazała się w stroju kąpielowym.

Ewa na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje w jedno częściowym stroju kąpielowym. Gwiazda idealnie prezentuje się w tym wydaniu.

View this post on Instagram

W TYM TYGODNIU ROBIMY WĄSKĄ TALIE 👙 I OKRĄGŁE POŚLADKI 🍑🔥🔥🔥 PONIŻEJ PLAN TRENINGOWY 🤩🤩🤩 Wole popełnić błąd i wyciągnąć z niego wnioski, niż całe życie zastanawiać się „co by było gdyby” … i nie daj Boże żałować, ze nie spróbowałam.. Wiele rzeczy w życiu zrobiłam pod wpływem impulsu, kierując się jedynie intuicją.. Z maleńkiej iskierki można rozpalić WIELKI OGIEŃ ❤️ Kto wie.. może ten moment bedzi dla Ciebie taką iskierką.. ZAPRASZAM CIĘ na TYDZIEN TRENINGOWY 🤩 Taki banał, który – jeśli się wkręcisz – ZMIENI CAŁE TWOJE ŻYCIE.. Mogę Ci zagwarantować DWIE RZECZY! 1️⃣ NICZEGO NIE TRACISZ! No… Poza tkanką tłuszczową .. 2️⃣ PO TYGODNIU – jeśli będziesz mnie słuchać – ZAUWAŻYSZ PIERWSZE EFEKTY ❤️ To bezpieczna decyzja.. tutaj nie ma miejsca na błąd❣️ My kontynuujemy nasze wyzwanie #łańcuchmotywacjizchodakowska ale nie chce żebyś myślała, ze jeśli nie zdążyłaś się przyłączyć, to dupa! Tylko możesz się przyglądać 🥴 NIC Z TYCH RZECZY ❣️ Możesz się przyłączyć JUŻ TERAZ ⭐️⭐️ Na chwile .. bez cienia presji .. PO TYGODNIU SAMA ZDECYDUJESZ CO DALEJ .. AMBASADORKO❣️ FAJTERKO ❣️ #CHODAGANG❣️ Napisz w komentarzu, po jakim czasie zauważyłaś efekty i co w Twoim życiu oprócz ciała się zmieniło .. WESPRZYJ TE, KTÓRE ZACZYNAJĄ ❣️❣️❣️ PLAN TRENINGOWY PON: mission beach body WT: slim fit ŚRO: kick fit CZW: model look PT: hot body SOB: volume OSOBY POCZĄTKUJĄCE! Zrób pierwsze 20 min programu treningowego proponowanego w poniedziałek, środę, piątek… Natomiast w sobotę zrób drugie 20 min – od momentu zejścia na matę ❤️❤️❤️ Moje programy znajdziesz online – dostęp do wszystkich programów możesz kupić za 30 zł miesięcznie lub ok 12 zł za miesiąc jeśli kupujesz dostęp na rok… to w zamian za SPEKTAKULARNE EFEKTY niewygórowana cena … PLUS indywidualnie opracowana przez moich dietetyków dieta – adekwatnie do Twoich potrzeb … taką diete możesz zamówić na www.bediet.pl ❣️ Opcja dla kobiet, mężczyzn, dla par, vege, vege + ryba, bez laktozy, bez glutenu ❣️❣️❣️ Koszt diety na miesiąc wynosi około 50 zł ❣️ NIC SIĘ NIE WYDARZY .. jeśli nie zdecydujesz się na zmiany i nie podejmiesz pracy o NAJLEPSZĄ WERSJE SIEBIE ❤️ Powodzenia 🤩

A post shared by Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) on

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Pięknie !

Sztoooos🔥

Piękny jest ten kostium

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz