Reklama
Strona głowna Gwiazdy Ewa Chodakowska wspomina pierwszą pracę

Ewa Chodakowska wspomina pierwszą pracę

od Karolina Melon
Reklama
 Ewa Chodakowska wspomina swoją pierwszą pracę za, którą  wynagrodzenie wynosiło 2 zł.

Wspominki udostępniła na swoim Instagramie. Chodakowska to jedna z najpopularniejszych trenerek fitness w Polsce.  Trenerka często korzysta z portalu społecznościowego, aby mieć bliski kontakt ze swoimi fankami ,które zapewnia, że swój sukces zawdzięcza swojej ciężkiej pracy. Jak się okazuje Chodakowska swojej pierwsze pieniądze zaczęła zarabiać w wieku 15 lat. Było to mycie szyb w samochodach.

“22 lata temu dostawałam 2 zł za umycie szyby samochodu… Dzisiaj myję szyby za darmo… Ale z takim samym zacieszę na ustach, co wtedy. Ewa wspomina ile kosztowało ja wyrzeczeń i pracy aby osiągnąć to co ma.

” Wiem, kim jestem… Wiem, ile pracy musiałam włożyć w to, gdzie jestem.Wiem, ile wyrzeczeń kosztował mnie każdy krok. Dlatego tak bardzo DOCENIAM ABSOLUTNIE WSZYSTKO. Dlatego jestem WDZIĘCZNA ZA WSZYSTKO! (…) Nieważne ILE MASZ. Nieważne GDZIE JESTEŚ. Ważne KIM JESTEŚ. NIE ZAPOMINAJ O TYM.

Fani pod postem dziękują za inspiracje oraz opisują swoje historie.

“Kocham Cię za to, że obojętnie w jakim miejscu życia jesteś – pozostajesz tą samą osobą.

“Chwała Ci za to, że nie zapomniałaś kim jesteś! Dzięki temu tyle kobiet może dowiedzieć się kim są one!

Moja mama zawsze mówi że “wstyd to kraść”, a ja zostawiłam pracę w biurze, żeby sprzątać domy, dzięki czemu odżyłam. “Niesamowita za dystans, za poczucie humoru.

“Jesteś prawdziwa w tym co robisz!

“Nie zmieniaj się!

Materiały prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz