Reklama
Strona głowna Gwiazdy Ewa Chodakowska wypowiedziała się na temat bielizny modelującej!

Ewa Chodakowska wypowiedziała się na temat bielizny modelującej!

od Marcin Karwoski
Reklama
Ewa Chodakowska ostatnio na swoim instagramie poruszyła bardzo ciekawy temat. Gwiazda wyraziła swojde zdanie na temat modelującej bielizny. Jesteście ciekawi jaka jest jej opinia.

Ewa Chodakowska jest autorytetem dla wielu kobiet. Gwiazda na swoim instagramie bardzo chętnie porusza wiele ciekawych tematów. Dziś na swoim profilu wypowiedziała się na temat bielizny modelującej.

Ewa na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje w bikini. Samo zdjęcie nie było tak ważne jak opis. Gwiazda postanowiła wyrazić swoją opinia na temat bielizny modelującej.

JAK „UROSNĄĆ” POŚLADKI
Jak się okazuje, można dziś kupić sobie takie GACIE, które kształtują pośladki .. właściwie to ROBIĄ POŚLADKI

Taki instant efekt, który UWAGA trwa tak długo jak długo mamy na sobie spodnie.. legginsy etc… Tym bardziej mobilizuje mnie to, do prezentacji wizytówki mojej pracy w bikini Słuchaj.. A czy nie lepiej ZROBIĆ SOBIE TYŁEK ze mną na macie… na zawsze i bez względu na sytuacje MIEĆ GO ZE SOBĄ?

Oczywiście wiąże się to niejednokrotnie z BÓLEM DU*Y, ale nie takim przysłowiowym.. nie takim zawistnym.. wręcz odwrotnie.. takim BARDZO SERDECZNYM, który pozwala nam MIEĆ MIĘKKIE SERCE
TWARDY I JĘDRNY TYŁEK, sprawdza się W KAŻDYCH OKOLICZNOŚCIACH
Nawet w obliczu porażki jak upadniesz, to jest duża szansa, ze się od razu odbijesz i ruszysz ponownie z miejsca

View this post on Instagram

JAK „UROSNĄĆ” POŚLADKI 🤔 Jak się okazuje, można dziś kupić sobie takie GACIE, które kształtują pośladki .. właściwie to ROBIĄ POŚLADKI 🤨 Taki instant efekt, który UWAGA trwa tak długo jak długo mamy na sobie spodnie.. legginsy etc… Tym bardziej mobilizuje mnie to, do prezentacji wizytówki mojej pracy w bikini 🍑🍑🍑 Słuchaj.. A czy nie lepiej ZROBIĆ SOBIE TYŁEK ze mną na macie… na zawsze i bez względu na sytuacje MIEĆ GO ZE SOBĄ? Oczywiście wiąże się to niejednokrotnie z BÓLEM DU*Y, ale nie takim przysłowiowym.. nie takim zawistnym.. wręcz odwrotnie.. takim BARDZO SERDECZNYM, który pozwala nam MIEĆ MIĘKKIE SERCE ❤️ TWARDY I JĘDRNY TYŁEK, sprawdza się W KAŻDYCH OKOLICZNOŚCIACH 🤷🏼‍♀️ Nawet w obliczu porażki jak upadniesz, to jest duża szansa, ze się od razu odbijesz i ruszysz ponownie z miejsca 🍑〰️🔝 Lecimy z następnym tygodniem WYZWANIA.. „90 dni – ZAPROJEKTUJ SWOJE JUTRO” 🚀 Przedwczoraj dostałam nasz statystyki.. UWAGA! Oficjalnie w wyzwaniu bierze udział 6️⃣0️⃣.0️⃣0️⃣0️⃣ osób 😱😱😱 Nieoficjalnie paręset tysięcy 🤯🤯 Jakoś nigdy szczególnie nie zawracałam sobie tym głowy.. no ale skoro na fb ekipa liczy sobie 2 mln osób.. tutaj blisko 1,8 mln .. W sumie jest nas prawie 3,8 mln 🚀🚀🚀 Jessssssu…. a gdyby się tak spotkać kiedyś.. WSZYSCY RAZEM… ale to musiałoby być KOT SPOTKANIE 😱😱 Tym marzeniowym akcentem kończę swój dość specyficzny wywód i lecę odpoczywać z Puzlem 🧩🧩 W komentarzu CZEKAM NA RAPORT z całego tygodnia! Daj znać JAK POSZŁO? ❤️❤️❤️ Na następnym slajdzie znajdziesz PLAN TRENINGOWY na cały tydzień ❣️❣️❣️ Powodzenia Kotku 😘 #90dnizaprojektujswojejutro #90dnizewachodakowska #chodagang #misjachoda #bikinibody #bikini #fitbody @tvbeactive @missionswim #bediet

A post shared by Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz