Reklama
Strona głowna Hot Ewa Chodakowska zapowiada wojnę!

Ewa Chodakowska zapowiada wojnę!

od Marcin Karwoski
Reklama
Ewa Chodakowska odpowiedziała na nowe zarzuty które powstały w sprawie afery na Facebooku. Trenerka bardzo szybko zareagowała na doszukanie się, że jej fanpage jest prowadzony przez więcej niż jedną osobę.

Ewa już od dawna zapewniała wszystkich, że wszystkie swoje konta w mediach prowadzi sama. Po awarii która była na Facebooku to wszystko się potwierdziło. Jednak Pudelek dotarł do informacji, że to jednak nie jest prawda. Trenerka na te zarzuty bardzo szybko odpowiedziała.

Pudelek dotarł do informacji, że nad fanpage Ewy pracuje 12 osób. Gwiazda na te doniesienia bardzo szybko odpowiedziała na 20 minutowym nagraniu.

Dla mnie to jest otwarta wojna i nie będę teraz już owijać w bawełnę. Zdaję sobie sprawę, że awaria Facebooku nie jest na rękę mojej bezpośredniej konkurencji i zdaję sobie sprawę, że może być nie po drodze paru osobom z takimi wynikami.

Następnie trenerka zdradziła, kto jest dodany do jej fanpage jako administrator.

Wchodząc na mój fanpage przez profil mojego męża, który jest też administratorem strony tylko i wyłącznie po to, żebym miała jakiś plan, gdyby ktoś mnie zhakował, gdyby ktoś próbował odebrać mi moje konto. Muszę mieć dodatkowych administratorów, jest tam też moja rodzina, żeby się ochronić przed ewentualnym hakiem. Więc wchodząc na moją stronę przez profil mojego męża, widać krok po kroku, kto prowadzi tę stronę

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz