Reklama
Strona głowna Gwiazdy Ewa Chodakowska zaprojektowała biżuterię. Całą gażę przeznacza na działalność charytatywną!

Ewa Chodakowska zaprojektowała biżuterię. Całą gażę przeznacza na działalność charytatywną!

od Damian Kowal
Reklama




Ewa Chodakowska stworzyła kolekcję dla marki W.Kruk. Firma zaprosiła trenerkę do współtworzenia kolekcji OHelo. Dochód z honorarium postanowiła przeznaczyć na dom “SOWA”. Działa on w ramach Centrum Praw Kobiet i kontynuuje w ten sposób akcję “Stop przemocy”.

Ten projekt jest jednym z najbliższych memu sercu i jest ściśle powiązany z moimi działaniami charytatywnymi.. Kontynuując akcje „STOP PRZEMOCY” 🖤 przeznaczam swoje honorarium, na dom „SOWA” , działający z ramienia CENTRUM PRAW KOBIET – dom w którym ukrywają się ofiary przemocy..

Kolekcja jest różnorodna, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. W kolekcji znajdziemy ponad 70 modeli biżuterii. Spotkamy się tu ze złotem, srebrem i złoconym mosiądzem. Całość reprezentuje owoc (jagoda), którą odwzorowano w wersji bezkamieniowej, w naturalnym turkusie oraz mineralitach.

View this post on Instagram

To dla mnie szalenie ważny dzień.. To dla mnie ogromny zaszczyt.. Z ogromną dumą i radością, przekazuje w Twoje ręce elekt półtorarocznej pracy, razem z @wkruk1840 ❤️ Motywem przewodnim ambasadorskiej kolekcji biżuterii OHELO, jest waleczna roślina, zasiedlającą najmniej przyjazne wulkaniczne tereny 🔥 Robi to, by inne rośliny mogły za nią podążyć.. Wybrałam ją dlatego, że doskonale symbolizuje zmiany, do których codziennie Cię motywuję.. Powtarzając Ci, że możesz zmieniać się i rosnąć w siłę, spełniać swoje marzenia i wspinać się na swoj szczyt! JESTEŚ NIEZŁOMNA, JESTEŚ NIEZWYKŁA, JESTEŚ NIEZALEŻNA! A Twoje jutro, zaczyna się DZIŚ 🙏🏻 Ten projekt jest jednym z najbliższych memu sercu i jest ściśle powiązany z moimi działaniami charytatywnymi.. Kontynuując akcje „STOP PRZEMOCY” 🖤 przeznaczam swoje honorarium, na dom „SOWA” , działający z ramienia CENTRUM PRAW KOBIET – dom w którym ukrywają się ofiary przemocy.. Sukces ma sens tylko wtedy, kiedy służy innym .. Nie jestem sama na swoim szczycie.. jestem z Tobą, pamietam o Tobie i będę Cię wspierać.. To jest moja MISJA 🙏🏻 #EwadlaWKRUK #PowiedzOHELO #OHELOzmiano #wkruk #wkruk1840 @wkruk1840

A post shared by Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz