Reklama
Strona głowna Gwiazdy Ewa Chodakowska zdradziła dlaczego nie ma jej w DDD!

Ewa Chodakowska zdradziła dlaczego nie ma jej w DDD!

od Marcin Karwoski
Reklama
Ewa Chodakowska nareszcie poruszyła temat odejścia z programu “Dance Dance Dance”. Okazuje się, że gwiazda doszła do pewnego wniosku.

Ewa Chodakowska w zeszłym roku była gwiazda TVP. Celebrytka miała wówczas cykl w “Pytaniu na śniadanie”,mimo to również została jurorką tanecznego show Dance Dance Dance. Mimo tego, że trenerka miała bardzo dobrą opinie to zdecydowała się odejść i oddała miejsce Annie Musze. Gwiazda do tej pory nie chciała rozmawiać o powodach podjęciu tej decyzji. Jednak dziś w dniu premiery drugiego sezonu zrobiła wyjątek.

Ewa pod swoim ostatnim zdjęciem przez jedna fanka została zapytana dlaczego nie ma jej już w DDD. Gwiazda ku zaskoczeniu wielu postanowiła odpowiedzieć na ten komentarz. Jej odpowiedz może zaskoczyć wielu.

Ewa, ja z innej beczki. Czemu nie ma Cię już w TVP “Dance, dance, dance”? – zapytała fanka.

Trenerka odpowiedziała-

Kochana, doszłam do wniosku, że równowaga jest w życiu najważniejsza. Więcej czasu dla przyjaciół, rodziny i dla samego siebie. Tego nie kupi się za żadne pieniądze.

Po tych słowach bardzo łatwo można stwierdzić, że nie żałuje ona swojej decyzji. Warto również wspomnieć, że ostatnio ma ona bardzo ciężki okres w swoim życiu, a to wszystko przez stan zdrowia jej ukochanego.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz