Reklama
Strona głowna Gwiazdy Ewa Chodakowska została jurorką programu “Dance, dance, dance”!

Ewa Chodakowska została jurorką programu “Dance, dance, dance”!

od Krzysztof Kujawski
Reklama
Ewa Chodakowska została jurorką tanecznego programu “Dance , dance, dance” telewizyjnej Dwójki. To właśnie Ona będzie oceniać popisy uczestników. Kto razem z Nią?

Obok tancerki i bizneswoman w jurach zasiądą również Robert Kupisz – choreograf i projektant mody. Będzie też Ida Nowakowska – tancerka i prezenterka telewizyjna. Jurorzy nowego show TVP2 przedstawienie zostali w programie “Pytanie na śniadanie“. Podekscytowana Ewa Chodakowska pochwaliła się już wiadomością ze swoimi fanami na Instagramie:

AAA ⭐️⭐️⭐️ Już mogę POWIEDZIEĆ WSZYSTKO 🤩🤩🤩 W takim składzie, będziemy się spotykać OD 0️⃣2️⃣. 0️⃣3️⃣ w KAŻDĄ SOBOTĘ o godzinie 2️⃣0️⃣:0️⃣5️⃣ na fotelach JURORÓW w najbardziej NOWATORKIM I ABSOLUTNIE WYJĄTKOWYM SHOW „DANCE, DANCE, DANCE” w TVP2 🤩🤩🤩 TRZYMAJ ZA UCZESTNIKÓW I ZA NAS KCIUKI ❤️

W roli prowadzących zobaczymy z kolei Barbarę Kurdej – Szatan i Tomasza Kammela. Premiera pierwszego odcinka już 2 marca 2019.

View this post on Instagram

AAA ⭐️⭐️⭐️ Już mogę POWIEDZIEĆ WSZYSTKO 🤩🤩🤩 W takim składzie, będziemy się spotykać OD 0️⃣2️⃣. 0️⃣3️⃣ w KAŻDĄ SOBOTĘ o godzinie 2️⃣0️⃣:0️⃣5️⃣ na fotelach JURORÓW w najbardziej NOWATORKIM I ABSOLUTNIE WYJĄTKOWYM SHOW „DANCE, DANCE, DANCE” w TVP2 🤩🤩🤩 TRZYMAJ ZA UCZESTNIKÓW I ZA NAS KCIUKI ❤️ Po prawie 10 latach pełnego skupienia TYLKO i wyłącznie na pracy i projektach, na wyznaczaniu i realizowaniu celów, PORA SIĘ TROCHĘ POBAWIĆ 🤩🤩 w towarzystwie MISTRZA Roberta Kupisza @robert_kupisz @kupiszrobert – może nie wszyscy wiedzą, ale Roberta największą pasją jest TANIEC.. Robert jest CHOREOGRAFEM z ponad 20 letnim doświadczeniem – i jak na prawdziwego MENTORA przystało, „tworzy” nauczycieli – idoli❣️ Pod jego okiem trenowały takie gwiazdy parkietu na Tomasz Barański, Edyta Herbuś ❤️ oraz ❣️❣️❣️❣️❣️ z szalenie charyzmatycznej niezwykle utalentowanej tancerki i aktorki @idavictoria ⭐️ dla której ciała z miejsca straciłam głowę, zaraz później rozpłynęłam się dla Jej pięknej osobowości… Dawno nie spotkałam takiego PROMYCZKA w polskich mediach ❣️ TAKIE PEREŁKI 🙏🏻 Prowadzącymi show będą @kurdejszatan i @tomaszkammel ❤️❤️❤️❤️ LEPIEJ BYĆ NIE MOŻE! A UCZESTNICY? OMG!!! uczestnicy odtworzą choreografie z najbardziej znanych wideoklipów i musicali i filmów tanecznych 😱😱😱 mało tego! Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, widzowie przeniosą się w scenerię tych teledysków, musicali, filmów ❤️❤️TO BĘDZIE POZYTYWNA SZAJBA!!! @dancedancedancetvp #DDDTVP

A post shared by Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz