Reklama
Strona głowna Muzyka Ewa Farna jest w zaawansowanej ciąży!!! Informacją podzieliła się dzięki wzruszającemu wideo.

Ewa Farna jest w zaawansowanej ciąży!!! Informacją podzieliła się dzięki wzruszającemu wideo.

od Damian Kowal
Reklama
Piosenkarka opublikowała wzruszające wideo. To właśnie z niego dowiadujemy się o ciąży artystki. Już niejednokrotnie mogliśmy się przekonać, że Ewa Farna bardzo chroni swą prywatność. Sama dawkuje to co chce przekazać. W oryginalny sposób podała informację o ciąży. Wideoklip złożony jest z nagrań pochodzących z prywatnego archiwum gwiazdy. Zobaczymy tam fragmenty z wakacji, na których piosenkarka chwali się mocno zaokrąglonym brzuchem oraz nagrania pochodzące ze ślubnego filmu . 25-latka na chwilę obecną nie zdradziła żadnych szczegółów odnośnie płci dziecka.
Jak ujawnia Ewa:

Ta piosenka właściwie nigdy nie miała być ”opublikowana“.
Powstała ponad półtora roku temu jako opowieść naszej historii tylko dla uszu i oczu gości na naszym weselu. Byliśmy pewni, że jest za bardzo prywatna by ją przedstawić szerokiej publiczności, ponieważ należymy raczej do osób, którzy cenią i chronią swoja prywatność.
Niektórzy goście weselni przekonywali nas, że moi słuchacze zasługują na to by słyszeć ją właśnie dla tej szczerości i naturalności, którą w sobie niesie. I tak się długo wahaliśmy.
Potem jednak przyszedł następny impuls, który wzmocnił znaczenie tego utworu i sensowną okazję, by ujrzał on światło dzienne.
Dlatego dopełniliśmy niektóre ujęcia do teledysku i teraz jest już też w Waszych rękach.
Piosenkę napisał mój mąż, więc jest tylko po czesku, ale ponieważ nasza miłość jest polsko-czeska, przynajmniej refren jest dwujęzyczny.

Serdecznie gratulujemy.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz