Reklama
Strona głowna Gwiazdy Ewa Farna o trudnych chwilach macierzyństwa

Ewa Farna o trudnych chwilach macierzyństwa

od Karolina Melon
Reklama
Ewa Farna w wywiadzie z Katarzyną Burzyńską-Sychowicz opowiada o trudnych chwilach macierzyństwa. Wokalistka jest znana z unikania pokazywania życia prywatnego w mediach. Informacje, że zostanie matką podała do wiadomości publicznej dopiero w szóstym miesiącu ciąży. Teraz zdecydowała się na szczery wywiad, w którym opowiada o trudnych momentach:

“Jest przekochany! Najbardziej zadowolony jest, kiedy coś się wokół dzieje. Ja w ciąży dużo wychodziłam z przyjaciółmi, koncertowałam, byłam bardzo aktywna i on to chyba polubił, jest przyzwyczajony do takiego ruchliwego stylu życia. A dla mnie ważne jest, że jesteśmy razem i że on jest zadowolony – mówi w wywiadzie.

Jak każda młoda matka miała pewne wątpliwości:

“Czytałam tyle negatywnych rzeczy na temat macierzyństwa w Internecie: że to koniec życia prywatnego, nigdy już się nie wyśpisz, kończy się Twoje życie partnerskie, koniec z pracą. Byłam więc pełna obaw przez ten czarny PR. A moja mama powiedziała: Daj spokój, wszystko się da. To będzie Twoje dziecko, a ono będzie zadowolone, jak będzie z Tobą. Tak do tego podeszłam i naprawdę tak jest.

Zdradziła również o gorszych chwilach:

Bałam się tego, ale myślę, że nie, że mnie to nie dotyczyło. Chociaż miałam momenty doła: takie jak start karmienia, momenty bezsilności, kiedy nie rozumiałam, co się dzieje. Ale wtedy myślałam sobie: Mam kochającego męża, zdrowe dziecko, mam gdzie mieszkać. Jestem szczęściarą. A płacz jest sprawą normalną. Nie mogę dopuszczać dziwnych myśli do głowy. Takie podejście pomagało – czytamy.

 

Materiały prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz