Reklama
Strona głowna Gwiazdy Ewa Farna odzyskała konto!

Ewa Farna odzyskała konto!

od Marcin Karwoski
Reklama
Ewa Farna całkiem nie dawno została ofiarą hakera. Gwiazda straciła swoje konto na Facebooku. Celebrytka poinformowała dziś, że odzyskała swoje konto.

Ewa na swoim instagramie opublikowała nowe zdjęcie. Celebrytka w opisie poinformowała swoich fanów, że odzyskała swój profil na Facebooku. Gwiazda w opisie wyznała również, że Haker poniesie konsekwencje.

Drodzy fani, też dzięki Waszej pomocy udało się odzyskać moje oficjalne konto na Facebooku! Jest już znów pod moją kontrolą. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli nam zatrzymać ten atak. Hacker poniesie konsekwencje prawne, też dlatego, że naruszył prawa minimum 3 osób. Stąd też zdjęcia z garderoby, kopie umów z pracy, zdjęcie kostiumów z teledysku czy też fotodokumentacja pękniętego ramiączka przy nowym T-shircie… Z komunikacji z Messengera. (…) Cóż, może warto sobie uświadomić, ile dzielimy z sobą poprzez social media i jak realnie może nas wirtualny świat dotknąć czy ranić. Uważajcie na siebie, ja lecę na kolejny koncert.- czytamy w opisie fotografii.

View this post on Instagram

Drodzy fani, tez dzieki Waszej pomocy udalo sie odzyskac moje oficjalne konto na Facebooku! Jest juz znow pod moja kontrola😈🤗… Dziekuje wszystkim, ktorzy pomogli nam zatrzymac ten atak. Hacker poniesie konsekwencje prawne, tez dlatego ze naruszyl prawa minimum 3 osob. Stad tez zdjecia z garderoby, kopie umow z pracy, zdjecie kostiumow z teledysku czy tez fotodokumentacja peknietego ramiaczka przy nowym t-shircie🙈 .. z komunikacji z massangera. Martwi mnie bardzo, ze moi najmlodsi fani byli zmuszeni czytac obrzydliwe wulgaryzmy. Uwierzcie, ze ostatnia rzecza jakiej potrzebowalam w trasie jako karmiaca mama to nieprzespana noc z powodu zdesperowanego czlowieka pragnacego uwagi… Coz, moze warto sobie uswiadomic ile dzielimy z soba poprzez social media i jak realnie moze nas wirtualny swiat dotknac czy ranic. Uwazajcie na siebie, ja lece na kolejny koncert😘

A post shared by Ewa Farna (@ewa_farna93) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz