Ewa Farna odzyskała konto!

Instagram-ewa_farna93

Ewa Farna całkiem nie dawno została ofiarą hakera. Gwiazda straciła swoje konto na Facebooku. Celebrytka poinformowała dziś, że odzyskała swoje konto.

Ewa na swoim instagramie opublikowała nowe zdjęcie. Celebrytka w opisie poinformowała swoich fanów, że odzyskała swój profil na Facebooku. Gwiazda w opisie wyznała również, że Haker poniesie konsekwencje.

Drodzy fani, też dzięki Waszej pomocy udało się odzyskać moje oficjalne konto na Facebooku! Jest już znów pod moją kontrolą. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli nam zatrzymać ten atak. Hacker poniesie konsekwencje prawne, też dlatego, że naruszył prawa minimum 3 osób. Stąd też zdjęcia z garderoby, kopie umów z pracy, zdjęcie kostiumów z teledysku czy też fotodokumentacja pękniętego ramiączka przy nowym T-shircie… Z komunikacji z Messengera. (…) Cóż, może warto sobie uświadomić, ile dzielimy z sobą poprzez social media i jak realnie może nas wirtualny świat dotknąć czy ranić. Uważajcie na siebie, ja lecę na kolejny koncert.- czytamy w opisie fotografii.

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version