Reklama
Strona głowna Instagram Ewa Farna tuż przed porodem eksponuje swój brzuszek.

Ewa Farna tuż przed porodem eksponuje swój brzuszek.

od Marcin Karwoski
Reklama
Ewa Farna– 25-letnia Polsko-czeska piosenkarka, kompozytorka, producentka oraz prezenterka telewizyjna.

Ewa Farna prawdopodobnie w maju urodzi swoje pierwsze dziecko. Gwiazda w swoich wcześniejszych wpisach zdradziła, że na świat przyjdzie chłopiec.

Piosenkarka ostatnio pochwaliła się zdjęciem z wielkanocnego wyjazdu do Austrii. Do uroczej fotografii dołączyła zabawny opis.

To jest jedyne możliwe zdjęcie na social media, kiedy masz #badhair i #nomakeup DAY🤷🏼‍♀️🙈. A gruba to juz “legalnie”, wiec nikt sie nie moze czepiac😂👍. Ale co tam, piekna pogoda, cudowna Austria, nastroj pozytywny, smigus dyngus zaliczony, czas z rodzinka spedzony a teraz to juz nawet pozdrowionka dla fanow przekazane z okazji tych waznych Swiat Wielkanocnych – czytamy w wpisie.

Pod wpisem pokazało się wiele miłych komentarzy.

Przepiękna! Powiedzenie, że jak ma się syna w brzuchu to jest się piękniejsza to u ciebie działa w 1000% Dużo zdrowia i miłości Ewu! Czekam na konceryy♥️

Najważniejsze że jest uśmiech! Odpoczywaj i baw się dobrze ❤️

View this post on Instagram

To jest jedyne mozliwe zdjecie na social media, kiedy masz #badhair i #nomakeup DAY🤷🏼‍♀️🙈. A gruba to juz “legalnie”, wiec nikt sie nie moze czepiac😂👍. Ale co tam, piekna pogoda, cudowna Austria, nastroj pozytywny, smigus dyngus zaliczony, czas z rodzinka spedzony a teraz to juz nawet pozdrowionka dla fanow przekazane z okazji tych waznych Swiat Wielkanocnych🐣🥚🍃 —————————————- To je jedina pripustna fotka na social media, kdyz mas #badhair a #nomakeup DAY🤷🏼‍♀️🙈. Ale co… v Rakousku je nadherne pocasi, cas straveny s rodinkou je k nezaplaceni a i koleda samozrejme byla.✔️Je hezke si pripomenout, proc vlastne Velikonoce slavime…🙏🏼 Chycena segrou v pohybu- jak jinak☺️ Krasne Velikonocni Svatky!🐣🥚🍃 #hodyhodydoprovody #śmigusdyngus #wielkanoc #velikonoce #ewafarna #moreinstories

A post shared by Ewa Farna (@ewa_farna93) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz