Reklama
Strona głowna Gwiazdy Ewa Farna wraca do pracy! Towarzyszy jej synek

Ewa Farna wraca do pracy! Towarzyszy jej synek

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Ewa Farna niedawno została mamą. Wokalistka i jej mąż Martin miesiąc temu przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Tą wiadomością zdecydowali się podzielić ze swoimi fanami poprzez portal społecznościowy. Wydawać by się mogło, że gwiazda zdecyduje się na przerwę na rzecz odpoczynku i regeneracji, a co najważniejsze poświęcenie swojego czasu swojemu synkowi Arturowi. Nic takiego się nie wydarzyło, bowiem Ewa postanowiła wrócić do pracy. Już niedługo wokalista wyruszy w trasę koncertową, więc zaczęła ćwiczyć swój repertuar.

Farna jednak nie pozostawiła swojego synka w domu, a wzięła go ze sobą do studia. Oczywiście maluch miał wyznaczone dla siebie specjalne pomieszczenie. Aby mieć kontrolę nad tym co dzieje się w oddzielnym pokoju skorzystała z elektronicznej niani. Dzięki temu urządzeniu wokalistka czuła się komfortowo, natomiast mały Artur bezpiecznie.

Ewa Farna w jednym z wywiadów poinformowała, że po urodzeniu dziecka nie zamierza spoczywać na laurach, zdecydowanie chce być aktywną mamą.

Cóż Ewa zawsze udowadniała, że nie ma rzeczy nie możliwych, tak też jest tym razem.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz