Reklama
Strona głowna Gwiazdy Ewa Minge pochwaliła się swoją sylwetką!

Ewa Minge pochwaliła się swoją sylwetką!

od Marcin Karwoski
Reklama
Ewa Minge ostatnio na swoim instagramie pochwaliła się zdjęciem swojej aktualnej sylwetki. Gwiazda przy okazji publikacji nowej fotografii zdradziła swoim fanom jak spędziła niedzielę.

Ewa Minge jest bardzo otwartą osobą w mediach społecznościowych. Idealnym tego potwierdzeniem jest jej profil na instagramie, który śledzi aktualnie prawie 120 tysięcy osób. Gwiazda bardzo chętnie dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym jak i zawodowym. Tym razem celebrytka postanowiła swoim fanom opowiedzieć o dniu bez dostarczania negatywnych informacji.

Ewa ostatnio na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje w samym staniku oraz spodniach. Gwiazda w opisie zdradziła jak spędziła swój dzień.

Dzisiaj bez tv, bez żadnych danych statystycznych, informacji hipotetycznych, przewidywań z dziedziny jasnowidzenia, pobożnych życzeń. Dzień bez hipotez… Dzień pełen faktów – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

View this post on Instagram

Dzień kolejny ….dzisiaj bez tv ,bez żadnych danych statystycznych ,informacji hipotetycznych ,przewidywań z dziedziny jasnowidzenia ,pobożnych życzeń . Dzień bez hipotez …dzień pełen faktów . Na obiad naleśniki ze szpinakiem w sosie grzybowym , pan mąż uczynił . Na deser babka świąteczna ciut sucha ale po obróbce w mikrofali dała radę . Dzien na tarasie czyli pilnowanie stada ,bo trzeba było łapać pierwsze muszki . Kiedy stado padło przyjemność czytania czyli ucieczka w świat fikcji literackiej . Celowo wybrałam ciężką pozycje o czasach nieporównanie gorszych od teraźniejszości aby nie obudzić się po skończeniu ze łzami w oczach ,że tam było tak pięknie a tu mamy taki syf…bo mamy ,szczerość to podstawa świadomości . Po tej pozycji można tylko wejść w real z oddechem głębokim ,ze to nas nie dotyczy i pomimo faktów w telewizorze i za oknem ta te z książki nadal są dużo bardziej makabryczne . Jednak postać z powieści (na faktach) o której czytam dała radę i zaliczając piekło nie poddała swojego życia . Budujące ,bo w tym zestawieniu ,że ona miała gorzej a jednak uniosła ,to i ja pomyślałam …ze najgorsze co może mnie spotykać ,poza śmiercią bliskiej osoby ,to fakt ,że trzeba będzie zacząć wszystko od nowa …choćby start był kilka metrów pod ziemią. Może w tym „nowym” wybrać inny kształt szczęścia ? Może zrealizować tak intensywnie marzoną ucieczkę od wielkiego świata i pędu za pomarańczami …jabłka też pięknie pachną… A u was kochani jak niedziela ? ❤️

A post shared by Eva Minge Priv (@eva_minge) on

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Piękna! Proszę zdradzić sekret na taką figurę.
Ale figura! Zazdroszczę
Piekny post. Sama prawda 🙂 cudowne spodnie, Pani dzieło? 🙂

U mnie leniwie  jaka to pozycja? chętnie bym coś dobrego też poczytała

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz