Reklama
Strona głowna Gwiazdy Ewa Minge pokazała swoje stare zdjęcie!

Ewa Minge pokazała swoje stare zdjęcie!

od Marcin Karwoski
Reklama
Ewa Minge bardzo pozytywnie ostatnio zaskoczyła swoich fanów. Celebrytka na swoim instagramie opublikowała swoją fotografie sprzed 30 lat. Gwiazda na opublikowanej fotografii nie pozuje sama!.

Ewa Minge na swoim instagramie jest bardzo regularną osobą. Celebrytka bardzo często publikuje obszerne wpisy w których chętnie dzieli się swoimi poglądami. Tak i stało się tym razem pod najnowszym zdjęciem!.

Ewa na swoim instagamie opublikowała nowe zdjęcie. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje ze swoim starszym synem. Warto dodać, że zdjęcie zostało wykonane 30 lat temu.

Tak, to ja. Młoda, piękna i naiwna . Piękna duszą nie ciałem, choć i to miało parametry i gęstość skory do pozazdroszczenia . Miałam wtedy prawie 30 lat mniej , tańczyłam z moim pierworodnym, tańczyłam z życiem, z marzeniami. Ileż było we mnie zadziornej odwagi , ile ideałów…ile wiary, nadziei…miłości . Co z tego zostało ? Wszystko…tylko wyszczerbione, poranione , grube w blizny i twarde od uderzeń losu. Młodość tez jest, bo ona nigdy nie mija , uroda bardziej wyważona, bo z mniejszym natężeniem emocji , w tonacji lutni pana, refleksyjna i mniej potrzebująca splendoru . Może przydałoby się także mniej ciężkich doświadczeń po drodze i lżejsze problemy do rozwiązywania ale moje osobiste powiedzenie , to wielcy ludzie dostają wielkie problemy od losu, bo mniejszych, by nie zauważyli .

Macie gigantyczne problemy? Może ktoś na gorze uznał Was za giganta , tylko Wy jeszcze o tym nie wiecie . Pokonanie takiego wyzwania daje nam prawdziwą miarę . Chcesz być prawdziwie wielkim człowiekiem , musisz pokonać drogę od beztroskiego tańca, do marszu wojennego . Życie nasze to wybuchy mniej lub bardziej planowane ale sprowadza się ono przeważnie do pola minowego . Tańczmy póki gra nam lekka muzyka , kiedy romantyzm wygrywa z powinnością . Bo jak już wymyślimy być wielkim człowiekiem , to dopadną nas równie wielkie problemy – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

View this post on Instagram

Tak, to ja. Młoda, piękna i naiwna . Piękna duszą nie ciałem, choć i to miało parametry i gęstość skory do pozazdroszczenia 😈. Miałam wtedy prawie 30 lat mniej , tańczyłam z moim pierworodnym, tańczyłam z życiem, z marzeniami. Ileż było we mnie zadziornej odwagi , ile ideałów…ile wiary, nadziei…miłości . Co z tego zostało ? Wszystko…tylko wyszczerbione, poranione , grube w blizny i twarde od uderzeń losu. Młodość tez jest, bo ona nigdy nie mija , uroda bardziej wyważona, bo z mniejszym natężeniem emocji , w tonacji lutni pana, refleksyjna i mniej potrzebująca splendoru . Może przydałoby się także mniej ciężkich doświadczeń po drodze i lżejsze problemy do rozwiązywania ale moje osobiste powiedzenie , to wielcy ludzie dostają wielkie problemy od losu, bo mniejszych, by nie zauważyli . Macie gigantyczne problemy? Może ktoś na gorze uznał Was za giganta , tylko Wy jeszcze o tym nie wiecie . Pokonanie takiego wyzwania daje nam prawdziwą miarę . Chcesz być prawdziwie wielkim człowiekiem , musisz pokonać drogę od beztroskiego tańca, do marszu wojennego . Życie nasze to wybuchy mniej lub bardziej planowane ale sprowadza się ono przeważnie do pola minowego . Tańczmy póki gra nam lekka muzyka , kiedy romantyzm wygrywa z powinnością . Bo jak już wymyślimy być wielkim człowiekiem , to dopadną nas równie wielkie problemy 🤷🏻‍♀️. Miłego wieczoru kochani ❤️

A post shared by Eva Minge Priv (@eva_minge) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz