Reklama
Strona głowna Ogólne Ewa Minge publikuje zdjęcie z dalekiej przeszłości

Ewa Minge publikuje zdjęcie z dalekiej przeszłości

od Karolina Melon
Reklama
Ewa Minge to znana projektantka, którą kojarzymy z burzą rudych włosów. Śmiało możemy powiedzieć, że również lubi nas zaskakiwać w każdej dziedzinie. Ostatnio zebrało się projektantce na wspomnienia. Z okazji Święta Niepodległości postanowiła opublikować zdjęcie sprzed 30 lat. Wiadomo, że jest posądzana o duże ingerencje w swój wygląd jednak jak się okazuje jej zmiany spowodowane są chorobą z którą walczy od kilku lat. Do zdjęcia, które opublikowała dodała post pełen przemyśleń:

“Z serii “o mój ty Boże!”. Tak się wczoraj zakopałam w zdjęciach retrospektywnych, robiąc porządki. Życie przemija, a my go nie doceniamy. Dopasowujemy się do miejsc, które nie są nasze, do ludzi których krój i oczekiwania nie wchodzą w komplet z nami. Urywamy sobie kawałek serca i duszy, aby tylko jakoś się wcisnąć w cudze oczekiwania. (…)

Materiały prasowe

W dalszej części przyznała, że nie żałuje ani jednej decyzji, którą musiała podjąć:

“Na tym zdjęciu miałam tylko 30 lat z malutkim grosikiem. Dzisiaj mam dużo więcej i z tych minionych lat wiele uważam za stracone, źle zainwestowane i choć nauka jest cenna, to uczmy się szybciej i nie czekajmy na cud. Weźmy nasze życie w nasze ręce. Próbujmy zmienić wpierw siebie, ale nie pod dyktando cudzego szczęścia. Nie jesteśmy niczyim podarunkiem, możemy być darem, ale ten trzeba umieć docenić. Miłego świętowania kochani, wszelakiej niepodległości, tej osobistej także.

 

 

 

Dużo racji jest w tym co projektantka napisała i po raz kolejny okazuje się, że nie powinno się oceniać kogoś kogo nie znamy.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz