Reklama
Strona głowna Gwiazdy Ewa Minge staje w obronie Meghan i Harryego

Ewa Minge staje w obronie Meghan i Harryego

od Karolina Melon
Reklama
Ewa Minge staje w obronie pary królewskiej. Okazuje się, że projektantka doskonale rozumie ich decyzje. Po tym jak zrezygnowali z życia na dworze królewskim cały czas są krytykowani.Tym razem projektantka mody, która nazwała siebie mała mrówka napisała obszerny post na swoim Instagramie, w którym dal odmiany broni a nie krytykuje.

“Moja subiektywna opinia nie zainteresuje świata, ale jako osoba skażona rozpoznawalnością mogę przytoczyć moją subiektywną opinię. Harry urodził się bez prawa wyboru w rodzinie królewskiej. Los na loterii jak narodziny każdego z nas. Po drodze,zainteresowanie obcych ludzi, chętnych czytać pikanterie o jego matce, zabiło ją. Hejt zabija na wiele sposobów. Robale wgryzając się w życie osoby publicznej mają za zadanie upić trochę jej krwi, sławy, nakarmić nią własne kieszenie. Jak jest mało atrakcyjna medialnie taka informacja, to robal ją tak przetrawi, że wyjdzie mu z d**y nowe dzieło, dużo bardziej atrakcyjne, bo nic tak dobrze się nie sprzedaje, jak gó**o. Robal się pasie, przyjmuje rozmiar węża boa i pomału dusi swoją ofiarę. Matkę Harry’ego dusili a później rozjechali… dosłownie – zaczęła.

W dalszej części próbuje wytłumaczyć , że klatka w której się urodził nie do końca jest złota.

(….) Osobiście w mikro skali rozumiem ich jak mało kto. Trochę z przypadku weszłam w rozpoznawalność, trochę nieświadoma konsekwencji i zmian wartości społecznych, wpakowałem swoje życie „ w telewizor”. Ponoszę tego konsekwencje i choć staram się wykorzystać moj ciężar osobisty w dobrym celu to i tak wolałabym być anonimowa . Ja mrówka czuje się na uwięzi a co dopiero taki spadkobierca największej w świecie korony ? Głowa może boleć. #megxit

Instagram/eva_minge

Co ciekawe internauci poparli projektantkę  w 100 procentach.Czyżby Polacy inaczej podchodzili do decyzji pary królewskiej.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz