Reklama
Strona głowna Gwiazdy Ewa Mrozowska pochwaliła się pokojem syna!

Ewa Mrozowska pochwaliła się pokojem syna!

od Marcin Karwoski
Reklama
Ewa Mrozowska już za niedługo zostanie mamą. Celebrytka na swoim instagramie pochwaliła się jaki pokój przygotowała dla swojego syna. Gwiazda na dodanym zdjęciu wygląda cudnie.

Ewa Mrozowska głownie swoją popularność zdobyła przez udział w programie “Gogglebox”. Gwiazda już za niedługo zostanie pierwszy raz mama. Makijażystka już zdradziła trochę informacji na temat swojej ciąży. Wiemy już, że urodzi syna i nazwie go Leon. Tym razem postanowiła pokazać swoim obserwatorom pokój, który mu przygotowała.

Makijażystka ostatnio na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celerbrytka na opublikowanej fotografii przedstawiła pokój, który urządziła do swojego synka. Spójrzcie tylko jak prezentuje się przedstawione pomieszczenie.

Moje ulubione miejsce. Mam nadzieję, że stworzyliśmy i będziemy stwarzać tej małej istotce bajkowy świat i będziemy tu zawsze razem – czytamy w opisie dodanej fotografii.

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

A tu BUM dziewczynka hahaa

Wow! Urządzilśccie bajeczny pokoik  ja już w 29tym tygodniu a pokój w wielkiej rozsypce, nieźle mnie dzisiaj zmotywowałaś

Piękny pokoik tylko pozazdrościć Leonowi

Wiesz Co? Piękna jesteś w tej ciąży

Wyglądasz cudownie!

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz