Reklama
Strona głowna Gwiazdy Ewa Mrozowska trafiła do szpitala!

Ewa Mrozowska trafiła do szpitala!

od Marcin Karwoski
Reklama
Ewa Mrozowska na swoim profilu na instagramie dodała zdjęcie, które wystraszyło wszystkich fanów. Gwiazda Googleboxa trafiła do szpitala. Celebrytka o wszystkim poinformowała w swoim wpisie.

Ewa Mrozowska na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje w szpitalnym łóżku. Gwiazda w opisie poinformowała, że trafiła tam na skutek zbyt dużego wysiłku. Natychmiast w swoim opisie również uspokoiła fanów, ze z dzieckiem jest wszystko w porządku.

Nigdy tyle nie leżałam ! Jak ujarzmić niepokorna dusze ,zamknąć w szpitalu kochane Dziękuje bardzo za liczne wiadomości i słowa wsparcia , jestem w szoku ! Leonek jest zdrowy ,troszkę się pcha za szybko ,a Ja jak zwykle bagatelizowałam wszystkie objawy ,bo przecież dam radę ! mam leżeć do 37tc i zapewne będę rodzić ,chociaż któż to wie zostało tak niewiele ,muszę wytrzymać ,chociaż ja też byłam wcześniakiem ! Także biorę chwilowy urlop od makijażu i mam nadzieje że zaraz wracam ,przy takiej pomocy najbliższych ,przecież damy radę dziękuje za siłe dziewczyny.- czytamy w opisie dodanej fotografii.

View this post on Instagram

Nigdy tyle nie leżałam !!!! Jak ujarzmić niepokorna dusze ,zamknąć w szpitalu 👶🏼🧸 kochane ❗️❗️❗️ Dziękuje bardzo za liczne wiadomości i słowa wsparcia , jestem w szoku !!!! ❤️❤️❤️❤️ Leonek jest zdrowy ,troszkę się pcha za szybko ,a Ja jak zwykle bagatelizowałam wszystkie objawy ,bo przecież dam radę 🤪! mam leżeć do 37tc i zapewne będę rodzić ,chociaż któż to wie 🙈 zostało tak niewiele ,muszę wytrzymać ,chociaż ja też byłam wcześniakiem 👧🏼!!!!🧸❤️ Także biorę chwilowy urlop od makijażu i mam nadzieje że zaraz wracam ,przy takiej pomocy najbliższych ,przecież damy radę 🤪👻 dziękuje za siłe dziewczyny!!!! #36weekspregnant#pregnant#hospital#lifeisbrutal#walczymy#ttv#bed#me#myself#mummysboy💙 #mummytobe#warsaw#gogglebox#holiday#goodday#mood#sad#nielubielezec

A post shared by Ewa (@ewamrozowska.makeup) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz