Reklama
Strona głowna Gwiazdy Ewa Wachowicz pochwaliła się zdjęciem sprzed wielu lat!

Ewa Wachowicz pochwaliła się zdjęciem sprzed wielu lat!

od Marcin Karwoski
Reklama
Ewa Wachowicz ostatnio na swoim instagramie postanowiła trochę powspominać. Gwiazda swoich fanów zabrała do lat dziewięćdziesiątych. Okazuję się, że celebrytka wówczas została uhonorowana tytułem Miss Polonia.

Ewa Wachowicz w latach dziewięćdziesiątych miała powód do triumfowania. Celebrytka w 1992 roku zdobyła tytuł Miss Polonia. Warto dodać, ze kilka miesięcy później wystartowała w Miss World. Była ona wówczas jedyna polką której udało się zdobyć koronę wicemiss. Tym razem celebrytka na swoim instagramie wróciła do tych wspomnień.

Ewa na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka postanowiła nim wrócić trochę do wspomnieć z 1992 roku. Gwiazda wówczas została ukoronowana tytułem Miss Polonia.

Czy też w ramach porządków i wolnego czasu przeglądacie stare zdjęcia? Ja znalazłam takie… Pamiętacie? A może nie było Was na świecie… tak jak nie było jeszcze internetu- czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Miałem 12 lat wtedy, a w czasie finału w strojach kąpielowych grali „Sunshine Reggae”. Moja faworytka wygrała, a w czasie tour po Polsce zawitała do mojego miasta, gdzie zdobyłem zdjęcie z autografem.

Pamiętam koronę, zastanawiałam się wtedy czy jest miękka, bo wyglądała jak zrobiona z poduszki. Miałam 15 lat

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz