Reklama
Strona głowna Gwiazdy Ewelina z “Warsaw Shore” pochwaliła się swoimi efektami!

Ewelina z “Warsaw Shore” pochwaliła się swoimi efektami!

od Marcin Karwoski
Reklama
Ewelina z “Warsaw Shore” od kilku miesięcy postanowiła zmienić swoją sylwetkę. Celebrytka bardzo aktywnie pokazywała swoje treningi czy też diety. Dziś gwiazda pochwaliła się swoja metamorfozą.

Ewelina na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na dodanej fotografii porównała swój stary brzuch do aktualnego. Zmiany są widoczne gołym okiem. Ewela w opisie zdradziła, że trochę wstydziła dodawać takie zdjęcie.

Z jednej strony aż wstyd mi to dodawać ale z drugiej czuje się dumna 🙃😉
Jak wiecie miałam katering, chodziłam na silke ale szczerze gdyby nie zabiegi lipolaserem u @m_beauty_88 nie miałabym takich efektów 🙂 miałam łącznie 12 pełnych zabiegów w tym czasie były i przerwy i upadki i urlopy itd
Serdecznie Wam polecam te zabiegi szczególnie teraz gdy są w promocji 🙂 bo normalna cena za jeden zabieg to 150zl. Teraz przy zakupie karnetu 69! Salon znajduje się na Dąbrowie w Łodzi 🙂 Kurczę myśle, że więcej Wam mówić nie muszę bo efekt jak dla mnie widać. Wiadomo, że dążę dalej to tego, by mój brzuch był jak najbardziej płaski ale jeszcze trochę przede mną 🙂 Dodatkowo każdy kto zdecyduje się na karnet dostaje masaż wyszczuplający danej partii gratis 🙂 – czytamy w opisie.

View this post on Instagram

Z jednej strony aż wstyd mi to dodawać ale z drugiej czuje się dumna 🙃😉 Jak wiecie miałam katering, chodziłam na silke ale szczerze gdyby nie zabiegi lipolaserem u @m_beauty_88 nie miałabym takich efektów 🙂 miałam łącznie 12 pełnych zabiegów w tym czasie były i przerwy i upadki i urlopy itd Serdecznie Wam polecam te zabiegi szczególnie teraz gdy są w promocji 🙂 bo normalna cena za jeden zabieg to 150zl. Teraz przy zakupie karnetu 69! Salon znajduje się na Dąbrowie w Łodzi 🙂 Kurczę myśle, że więcej Wam mówić nie muszę bo efekt jak dla mnie widać. Wiadomo, że dążę dalej to tego, by mój brzuch był jak najbardziej płaski ale jeszcze trochę przede mną 🙂 Dodatkowo każdy kto zdecyduje się na karnet dostaje masaż wyszczuplający danej partii gratis 🙂

A post shared by Ewelina Kubiak (@ewel0na) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz