Reklama
Strona głowna Gwiazdy Ewelina z ‘Warsaw Shore’ schudła 16 kilogramów!

Ewelina z ‘Warsaw Shore’ schudła 16 kilogramów!

od Marcin Karwoski
Reklama
Ewelina Kubiak jest jedna z niewielu uczestników Warsaw Shore, którzy występują w programie od pierwszego sezonu. Celebrytka bardzo się zmieniła swoja metafosforową pochwaliła się na instagramie.

Ewelina na swoim instagramie opublikowała fotografie na której pochwaliła się swoją zmiana. Gwiazda w opisie wyznała, że schudła 16 kilogramów.

Nie wiem co mam napisać… milion myśli na sekundę a jednocześnie brak żadnej…
W różowych włosach dokładnie rok temu… po lewej aktualne.
Różnica od tego czasu -16kg 😶
Naprawdę nie wiem co mam napisać więcej bo nie da się opisać tego ile włożyłam w to wszystko…

Gratulujemy!

 

View this post on Instagram

Nie wiem co mam napisać… milion myśli na sekundę a jednocześnie brak żadnej… W różowych włosach dokładnie rok temu… po lewej aktualne. Różnica od tego czasu -16kg 😶 Naprawdę nie wiem co mam napisać więcej bo nie da się opisać tego ile włożyłam w to wszystko… Dziękuje przede wszystkim: @better.life.catering @przemyslaw_farbotko @fitfabric @m_beauty_88 Nie zapominam oczywiście o @mtvpolska_official i @dragon_head_sc którzy wpadli na pomysł „Novej Evelony” i… I dziękuje tak samo WAM ! Wam za te wszystkie piękne, budujące słowa, za ta energię i przede wszystkim za to że po prostu byliście ❤️ kiedy były słabe momenty wystraszyło, ze weszłam w komentarze … Mimo problemów z tarczyca idę do przodu 🏃🏽‍♀️po swoje… bo to nie koniec 😶 Jak to pisze chce mi się płakać bo wszystkie emocje, które mam w środku chcą wyjść na zewnątrz … Niestety już nic więcej na tą chwile chyba nie wyduszę… ❤️❤️❤️ #transformation #lostweight #waytobehappy #change

A post shared by Ewelina Kubiak (@ewel0na) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz