Reklama
Strona głowna Gwiazdy Fani bronią Anne Stelmaszczyk!

Fani bronią Anne Stelmaszczyk!

od Marcin Karwoski
Reklama
Anna Stelmaszczyk która wystąpiła w 6 edycji Rolnik szuka żony ostatnia stanęła w ogniu krytyki. Wszystko za sprawa wydania oświadczenia, że nie jest już w związku z Kuba.

Anna Stelmaszczyk ostatnio na swoim instagramie poinformowała, że skończyła związek z Jakubem. Gwiazda po tym została oskarżona, że to wszystko jej wina. Celebyrtka własnie przez to na swoim instagramie opublikowała kolejny wpis w którym wytłumaczyła, że jest to decyzja dwóch stron.

Między nami narodziło się uczucie choć z mojej strony było mniej widoczne przed kamerami to było. (…) Tak jak cieszyliście się naszym szczęściem tak docencie proszę że rozstajemy się w spokoju i każdy z nas przeżywa to na swój sposób. Dziękuję za wsparcie i miłe słowa, ale kłótnie słowne pod postami są naprawdę niepotrzebne – czytamy.

Internauci po takim wpisie bardzo szybko stanęli w jej obronię.

Wydaje się Pani być dojrzałą, uczciwą i szczerą od początku do końca osobą. Na pewno wie Pani, że nigdy nie dogodzi Pani wszystkim. To, co czuliście Państwo do siebie, wiecie tylko Wy. Co Was poróżniło, również. Zarzuty co do Pani, że Pan Jakub był w Panią wpatrzony jak w obrazek, a Pani od początku trzymała dystans są po prostu śmieszne. Bo jaki to zarzut? Że kobieta jest ostrożna, powściągliwa? Według mnie to postawa godna pochwały, a nie hejtu, jaki na Panią spłynął.
Kibicowałam Wam od serca od początku. Szanuję Waszą decyzję. Życie to nie jest bajka telewizyjna. Na pewno macie powody, aby iść innymi drogami. Życzę Wam obojgu powodzenia. Jesteście sympatycznymi ludźmi. Milo było Was oglądać.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz