Reklama
Strona głowna Gwiazdy Fani podejrzewają Małgorzatę Rozenek o udawanie ciąży!

Fani podejrzewają Małgorzatę Rozenek o udawanie ciąży!

od Marcin Karwoski
Reklama
Małgorzata Rozenek ostatnio udzielała „Newsweekowi” bardzo ciekawego wywiadu. Gwiazda podczas rozmowy odniosła się do plotek na temat jej wieku. Celebrytka również rozwiała wszystkie domniemania na temat jej udawanej ciąży.

Małgorzata Rozenek aktualnie jest w bardzo długo oczekiwanej ciąży. Dla gwiazdy dziecko będzie już trzecią pociechą jednak, Radosław teraz pierwszy raz pozna smak ojcostwa. Od czasu gdy prezenterka wyjawiła światu swój stan błogosławiony to media żyją głównie tylko tym.

Małgorzata na początku rozmowy z „newsweekiem” została zapytana o swój wiek który jest dla wieku nie mała zagadką.

Jedni podają, że mam 52 lata, inni, że dobiegam sześćdziesiątki. Jest też duża grupa osób, którzy twierdzą, że mają niepodważalne dowody, iż urodziłam się w 1969 roku – wyjawiła

W dalszej części gwiazda TVN zdradziła jak powstały w ogóle takie spekulacje na temat jej wieku.

Jestem z rocznika 1978. Cała afera z moim wiekiem wzięła się z tego, że jedna ze stacji telewizyjnych podpisała mnie kiedyś, że mam 41 lat, a nie 31. Potem tabloid opublikował zdjęcie mojego dowodu, gdzie było widać datę urodzin. Na początku byłam wściekła, a potem pomyślałam, że dobrze, że wreszcie wszystko będzie jasne. Niestety, nikt nie uwierzył, że urodziłam się w 1978 roku. Hejterzy pisali wtedy, że tamten dowód był sfałszowany, bo w rzeczywistości jestem dużo starsza – opowiedziała Newsweekowi.

Na koniec wywiadu celebrytka odpowiedziała na plotki które twierdzą, że gwiazda udaje cała ciąże.

Widziała, jak ja te poduszki zmieniam – ironizuje Rozenek. – Dowodem jest zdjęcie, które wrzuciłam kiedyś na Instagramie: siedzę w kostiumie kąpielowym na brzegu basenu. Nie wchodzę do basenu, bo się boję zamoczyć poduszki. Bardzo mnie te plotki dziwią

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz