Reklama
Strona głowna Ogólne FC Barcelona pozbędzie się Chorwata? Jest dwóch chętnych

FC Barcelona pozbędzie się Chorwata? Jest dwóch chętnych

od Bartek Robaczkowski
Reklama
FC Barcelona rozważa sprzedaż Ivana Rakiticia. W klubie jest sporo środkowych pomocników, dlatego może zabraknąć miejsca dla Chorwata. Jego usługami zainteresowany jest Manchester United oraz Inter Mediolan.

Wielce prawdopodobne jest to, że FC Barcelona sprzeda Ivana Rakiticia w obecnym okienku transferowym. Drużyna ma sporą liczbę środkowych pomocników, dlatego Chorwat przestał być niezastąpionym elementem w układance trenera Erneste Valverde. Od dłuższego czasu pomocnikiem interesuję się Inter Mediolan oraz Manchester United. Mówi się, że Anglicy kontaktowali się już z klubem w sprawie transferu. Kontrakt Chorwata wygasa w czerwcu przyszłego roku, dlatego może to być ostatnia okazja do zarobienia przyzwoitej kwoty na transferze. Rakitić jednak ciągle wspomina, że czuję się w klubie doskonale i chciałby swoją karierę nadal kontynuować w “Dumie Katalonii”.

Ivan Rakitić dołączył do FC Barcelony w 2014 roku zostając w zasadzie z marszu podstawowym zawodnikiem. Od tamtej pory rozegrał 268 spotkań strzelając 35 bramek.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz