Reklama
Strona głowna Sport FC Barcelona zagięła patrol na obrońcę

FC Barcelona zagięła patrol na obrońcę

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Nowym zawodnikiem FC Barcelony może zostać Portugalczyk Joao Cancelo. Zawodnik Juventusu miałby zastąpić swojego rodaka Nelsona Semedo, który najprawdopodobniej odejdzie z klubu. Problemem może okazać się kwota jaką Juventus chciałby otrzymać.

David Rubio z katalońskiego dziennika “Sport” twierdzi, że mimo iż w ostatnim czasie mówi się tylko o dołączeniu Neymara oraz Griezmanna, to Duma Katalonii pracuje nad wieloma transferami z klubu i do klubu. Drużynę ma opuścić Nelson Semedo, a nowym klubem ma zostać Atletico Madryt. Co prawda ma on wpisaną klauzulę 100 milionów euro, ale Mistrz Hiszpanii powinien zejść z ceny.

Dziennikarz uważa też, że w przypadku odejścia Portugalczyka, zastąpić ma go… Portugalczyk z Juventusu. Zainteresowany jego usługami jest także Manchester City, który jest skłonny przeznaczyć 60 milionów euro na transfer. Bardzo prawdopodobne, że taka kwota może nie wystarczyć, ponieważ nowy trener Maurizzio Sarri liczy na pozostanie zawodnika. Hiszpańskie media uważają, że Stara Dama może zgodzić się na transfer pod warunkiem, że oferta będzie wynosiła ponad 100 milinów euro.

W obecnym sezonie Joao Cancelo wystąpił w 34 spotkaniach licząc wszystkie rozgrywki, złożyło się to na jedną bramkę oraz pięć asyst.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz