Reklama
Strona głowna Gwiazdy Federacja KSW przygotowuje realiti show. Zwycięzca otrzyma kontrakt.

Federacja KSW przygotowuje realiti show. Zwycięzca otrzyma kontrakt.

od Marcin Karwoski
Reklama
 Współwłaściciel federacji, Maciej Kawulski- przyznaje się nad pracą do projektu reality-show który, będziemy mogli obejrzeć w stacji Polsat.

Do teraz nie znamy terminu pojawienia się programu w telewizji. Aczkolwiek najbliższa gala KSW odbędzie się  już 23 marca w łódzkiej Atlas arenie. Podczas walki wieczoru Tomasz Narkun, skrzyżuje rękawice z Philem De Friesem. KSW informuje nas również, o pierwszej imprezie w Lublinie. Tam w głównym pojedynku o tymczasowy tytuł w kategorii piórkowej zmierzą się, Roman Szymański i Salahdine Parnasse. W drugiej połowie 2019 roku możemy spodziewać się dużej niespodzianki. Maciej Kawulski zdradził, że rozpoczęły się prace nad projektem reality show. Twórca potęgi MMA w Polsce w rozmowie z MMARocks.pl powiedział :

Chodzi w tym programie tylko o to, że na końcu może zostać tylko jeden, a właściwie dwóch, którzy na zawodowej gali KSW będą walczyć o kontrakt z federacją. Układ jest prosty – 8 zawodników, 7 walk i kilkanaście odcinków w sezonie, które będą przybliżać tych bohaterów

Współprodukcją reality show z federacją KSW zainteresowana jest telewizja Polsat.

Facebook-KSW

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz