Reklama
Strona głowna Gwiazdy Fifth Harmony zawiesiły działalność, a ona zdecydowała się na karierę solową! Camila Cabello może zacząć się martwić

Fifth Harmony zawiesiły działalność, a ona zdecydowała się na karierę solową! Camila Cabello może zacząć się martwić

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Fifth Harmony co prawda zawiesił swoją działalność, jednak nie wszystkie dziewczyny z zespołu zdecydowały się na zrezygnowanie z kariery. Pierwszą z nich była Camila Cabello, której popularność przybrała tempa. Obecnie stała się jedną z najpopularniejszych amerykańskich piosenkarek. Wspólny hit Señorita z Shawnem Mendesem, obecnym chłopakiem wokalistki jest najbardziej uwielbianym utworem na świecie.

Camila Cabello podjęła najlepszą z możliwych decyzji. Okazuje się, że nie tylko ona zdecydowała się na rozpoczęcie solowej kariery. Swoich sił w tym kierunku próbuje także jej koleżanka z dawnego zespołu – Ally Brooke. Na początku roku wydała swój pierwszy singiel zatytułowany Low Key. Teraz w duecie z norweskim DJem i producentem – Matoma wydała utwór pt. Higher.

Kawałek jest już dostępny w portalach streamingowych, w sieci możemy także znaleźć teledysk, który ukazał się 16 września.

Czy kolejna dziewczyna z Fifth Harmony ma szansę zrobić zawrotną karierę? Jak myślicie?

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz