Reklama
Strona głowna Gwiazdy Filip Chajzer ponosi kolejne konsekwencje z swojego żartu!

Filip Chajzer ponosi kolejne konsekwencje z swojego żartu!

od Marcin Karwoski
Reklama
Filip Chajzer całkiem niedawno postanowił sobie w bardzo głupi sposób zażartować z ludzi, którzy maja ataki paniki. Prezenter wszystko zrobił na wizji programu Dzień Dobry TVN. Wielu internatów bardzo negatywnie zareagowali na jego zachowanie. Obudzeni widzowie przygotowali petycje oraz domagają się uśnięcia go z programu DDTVN. Myślicie, że może im się to udać?

To co wydarzyło się podczas emisji Dzień Dobry TVN stało się bardzo głośno w internecie. Filip podczas piątkowego wydania postanowił zażartować z ludzi którzy maja ataki paniki. Internatów bardzo mocno to oburzyło. Dziś wydali oni petycje, oraz ubiegają się o wyrzucenie Filipa z Dzień Dobry TVN.

Nie będziemy tolerować wyśmiewania osób chorych i LGBT, molestowania i prześladowania kobiet oraz wielu innych zachowań tego znanego “prezentera” – czytamy w petycji.

Warto dodać, że wydarzenie poparło już ponad 10 tysięcy osób. Wiele osób również podpisało internetową petycję. Myślicie że Filip Chajzer powinien stracić tą pracę?. Zapraszamy do dyskusji na ten temat w komentarzach pod opublikowanym wpisem. Jesteśmy ciekawi waszej opinii na ten temat.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz