Reklama
Strona głowna Gwiazdy Filip Chajzer śmieje się z Sosnowca?

Filip Chajzer śmieje się z Sosnowca?

od Marcin Karwoski
Reklama
Filip Chajzer rozpoczną nowy projekt do którego poszukuje ludzi. W dodanym ogłoszeniu postanowił trochę zażartować z Sosnowca. Internauci zareagowali na jego “dowcip”

Filip jest już dość znany z swoich czasami nie śmiesznych żartów. Żarty dziennikarza czesto nie przypadają wszystkim do gustu. Tak samo stało się teraz. Celebrytka spotkał się z ostrą krytyką od internatów, po dodanym wpisie z ogłoszeniem.

Szukam do materiału w “Dzień Dobry TVN” 30-latków (bądź więcej), którzy nigdy nie byli za granicą naszego pięknego kraju – napisał Chajzer. – PS. Sosnowiec się nie liczy. – czytamy w opisie.

Komentarze mówią same za siebie.

Ciężko zachować kulturę słowa czytając coś takiego. (…) Tutaj, jak łatwo zauważyć, wyszły braki z geografii, no i problem z osiągnięciem przeciętnego poziomu dowcipu. Są oczywiście Celebryci przez duże “C”, którzy potrafią stworzyć coś na poziomie i ze smakiem swoją pracą, ale dla pana Chajzera to niedościgniony cel. P.S. Zapraszamy do Sosnowca na lekcję z geografii, która nakreśli panu granicę Polski i może trochę pana zachowania.

 

No to Filipek lekka przesada z tym Sosnowcem jak na osobę tak rozpoznawalną, dopisek na poziomie kondoma…

Żarty się trzymają widać, Dzięki ojcu masz to co masz A tak byś siedział i skręcał długopisy Pajacu
Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz