Reklama
Strona głowna Gwiazdy Filip Chajzer stał się inspiracją słownikowych pojęć!

Filip Chajzer stał się inspiracją słownikowych pojęć!

od Marcin Karwoski
Reklama
Filip Chajzer przez ostatnie dni nie ma powodu do radości. Celebrytka przez bardzo szczegółowe podsumowanie przez popularnego youtubera Gargamela stał się inspiracja nawet w słowniku pojęć.

Filip Chajzer swoją popularność głownie może zawdzięczać swojemu nazwisku. Wiele osób może go znać z przydomka  naczelnego sprawcy żenujących sytuacji. Prezenter w internacie zasłyną m.in dzięki molestowaniem kobiet w Ameryce Południowej, swoich żartów w stronę homoseksualistów, wegan czy tez cierpiących na rożne zaburzenia psychiczne. Warto również przypomnieć, że to wszystko oraz inne rzeczy zostały ostatnio przestawione na 25 minutowym filmie przez popularnego youtubera Gargamela.

Dziś na popularnej stronie Miejskiego Słownika Slangu ukazały się dwa nowe stwierdzenia. Wszystkie są idelanym nawiązaniem do zachowania Filipa.

Pierwsze brzmi:

Chajzerowskie przeprosiny – Związek frazeologiczny oznaczający fakt, że zamiast przeprosić osobę, która została obrażona, jest dodatkowo oczerniona

A drugie:

Chajzerować – Zrobić coś złego/żenującego/upokarzającego, a następnie próbować się wybielić innym dobrym aktem

Jak myślicie Filip będzie zadowolony z tego wszystkiego?. Zapraszamy do wyrażania swojej opinii w komentarzach pod opublikowanym wpisem.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz