Reklama
Strona głowna Gwiazdy Filip Chajzer trafił do szpitala!

Filip Chajzer trafił do szpitala!

od Marcin Karwoski
Reklama
Filip Chajzer na swoim instagramie zaszokowała chyba wszystkich obserwujących. Celebryta poinformował, że trafił do szpitala. Dziennikarz dodała bardzo długi wpis w którym wszystko dokładnie opisał.

Filip Chajzer na swoim instagramie opublikował nową fotografię. Dziennikarz na dodanym zdjęciu leży w szpitalu. W opisie poinformował wszystkich co się stało, że tam trafił.

Trafem do raju Cisza spokój telewizor książka spotiyfaj i co najpiękniejsze – nikt nie zawraca głowy, no chyba, że przemiła pielęgniarka czule poprawi poduszkę pod łepetynką Nie mówiąc już o tym jak cudowny jest odlot po znieczuleniu Gdybym tylko umiał – namalowałbym to co mam przed oczami (srogo pojechane wizje), a że nie umiem to mogę tylko wyrazić zrozumienie dla Witkacego, który tak nonszalancko eksperymentował z ówczesnymi farmaceutykami. Początek ciekawostki – nazwy, oraz dawki leków czy używek zażytych w trakcie pracy umieszczał na swoich dziełach (wiem, ta emotka do mistrza ma się jak jak siostry Godlewskie do Opery Narodowej, ale innej nie było). Przykład: Co. to kokaina, NP2 było oznaczeniem, ile dni Witkacy nie palił, FZZ to fajka z zaciąganiem się, natomiast FBZ – bez zaciągania. (…)- czytamy w opisie fotografii.

View this post on Instagram

Trafem do raju ✨🏥✨ Cisza 🔇 spokój 🌅 telewizor 📺 książka 📖 spotiyfaj 🎧 i co najpiękniejsze – nikt nie zawraca głowy, no chyba, że przemiła pielęgniarka czule poprawi poduszkę pod łepetynką 🛌😊 Nie mówiąc już o tym jak cudowny jest odlot po znieczuleniu ✨✈️✨ Gdybym tylko umiał – namalowałbym to co mam przed oczami (srogo pojechane wizje🔮😂), a że nie umiem to mogę tylko wyrazić zrozumienie dla Witkacego, który tak nonszalancko eksperymentował z ówczesnymi farmaceutykami. Początek ciekawostki – nazwy, oraz dawki leków czy używek zażytych w trakcie pracy umieszczał na swoich dziełach 🖼 (wiem, ta emotka do mistrza ma się jak jak siostry Godlewskie do Opery Narodowej, ale innej nie było). Przykład: Co. to kokaina, NP2 było oznaczeniem, ile dni Witkacy nie palił, FZZ to fajka z zaciąganiem się, natomiast FBZ – bez zaciągania. Koniec ciekawostki 🔚😋 Kolano zrobione, odliczam teraz tygodnie do powrotu na squasha i miesiące do pierwszego maratonu 🏃‍♀️🏃‍♂️🏃‍♀️🏃‍♂️ ps. nie wiem dlaczego ale nazwy znieczulenia nie chcieli mi podać 😂😂😂 a co u Was?

A post shared by Filip Aleksander Chajzer (@filip_chajzer) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz