Reklama
Strona głowna Sport Final Six siatkarskiej Ligi Narodów kobiet na sportowych antenach Polsatu. Mecze Polek w Polsacie Sport

Final Six siatkarskiej Ligi Narodów kobiet na sportowych antenach Polsatu. Mecze Polek w Polsacie Sport

od Robert Kowalczyk
Reklama
Nadchodzi czas rozstrzygnięć tegorocznej edycji siatkarskiej Ligi Narodów kobiet. Po 5 tygodniach zmagań, sześć najlepszych drużyn, w tym Reprezentantki Polski, zmierzą się w turnieju finałowym, który odbędzie się w dniach 3-7 lipca w chińskim Nankin. Wszystkie mecze Final Six tylko na sportowych antenach Polsatu!

W Final Six Polki zagrają w grupie B, w której na początek w środę, 3 lipca zmierzą się
z Amerykankami, a dzień później z reprezentantkami Brazylii. Transmisja obu meczów o godzinie 9:00 w Polsacie Sport. Godzinę przed rozpoczęciem pierwszego seta widzowie zobaczą studio przedmeczowe, w którym gośćmi Jerzego Mielewskiego będą m.in. eksperci i byłe Reprezentantki Polski w siatkówce. Nie zabraknie analiz i gorących komentarzy, a to wszystko prosto z jednego z najnowocześniejszych studiów sportowych w Europie.

W grupie A rywalizować będą gospodynie turnieju – Chinki oraz Turcja i Włochy. Zwycięzcy obu grup oraz drużyny z drugiego miejsca awansują do półfinałów, które rozgrywane będą w sobotę, 6 lipca. Dzień później odbędzie się finał oraz mecz o trzecie miejsce. Wszystkie mecze Final Six widzowie będą mogli zobaczyć tylko na sportowych antenach Polsatu! Mecze Final Six siatkarskiej Ligi Narodów prosto z Nankin skomentuje Adrian Brzozowski.

Szczegóły plan transmisji wszystkich spotkań siatkarskiej Ligi Narodów na stronie polsatsport.pl

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz