Reklama
Strona głowna Instagram Finał Tańca z Gwiazdami był ustawiony?

Finał Tańca z Gwiazdami był ustawiony?

od Marcin Karwoski
Reklama
Finał Tańca z Gwiazdami wygrała Joanna Mazur, a drugie miejsce zajął Gimper. Tuż po ogłoszeniu werdyktu w internecie powstała wielka burza. W danej sprawie zabrała głos produkcja programu wraz z “pokrzywdzonym” Gimperem.

Gimper w swoim stanowisku przyznał, że problem z głosowaniem zgłosił u produkcji.

Ja nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych i jako uczestnikowi mi nie wypada podważać wyników programu, więc przyjmuję wynik finału taki, jaki jest i bardzo się z niego cieszę, bo 2. miejsce to bardzo ładne miejsce. I przy tym zostańmy. A jeżeli chodzi o jakieś problemy z sms-ami, to problem zgłosiłem i będę chciał się dowiedzieć, z czego to wynikało i jeżeli dostanę jakąś odpowiedź w tym temacie to myślę, że się z wami tym podzielę […] Chciałbym nie wierzyć w scenariusz, w którym ktoś coś zablokował. Mam nadzieję, że tak nie było. Głęboko wierzę, że tak nie było, pomimo że wiele osób w komentarzach to sugeruje. Na pewno będę chciał to zweryfikować, bo jest to ważne, żebyście nie czuli się oszukani – czytamy w jego wypowiedzi.

Na odpowiedz od produkcji “TzG” trzeba było czekać dwa dni.

W odpowiedzi na Wasze liczne zapytania informujemy, że dotychczas, w żadnej z 9 edycji programu, nie podawaliśmy w finale końcowych wyników głosowania. Wyjątek zdarzał się wyłącznie w przypadkach, kiedy różnica głosów pomiędzy dwoma finałowymi parami była minimalna i wynosiła 1%. Na Waszą prośbę publikujemy ostateczny układ głosów w finale programu: Joanna Mazur i Jan Kliment – 63,5% Tomasz Gimper Działowy i Natalia Głębocka – 36,5% W trakcie trwania programu nie dostaliśmy również żadnych informacji na temat nieprawidłowości czy problemów technicznych podczas głosowania. Linie sms-owe i internetowe zostały zamknięte dokładnie o godz.21:47 i po tej godzinie wysyłane głosy były uznane za nieważne – napisali.

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

GośćB 26 maja 2019 - 18:56

Chłopie ci innego piszesz,a myślisz że powinnes wygryc.Zobacz jak tańczyła Mazur,a jak ty.Ciesz się z tego miejsca bo jak by ci twoi ci nie wysyłałi SMS to już dawno by cię tam nie było.Masz ogromne mniemanie o sobie.

Napisz

Zostaw komentarz