Finał” Wyspy Miłości ” 2022: Czy Zależy Nam Na Tym, Kto Wygra?

From Lifted EntertainmentLove Island: SR8: Ep39 on ITV2 and ITV HubPictured: The Islanders make their way to the Wish You Were Beer challenge: Coco, Bill, Josh, Danica, Adam, Ekin-Su, Andrew, Dami, Indiyah, Luca, Davide, Paige and Tasha.This photograph is (C) ITV Plc and can only be reproduced for editorial purposes directly in connection with the programme or event mentioned above, or ITV plc. Once made available by ITV plc Picture Desk, this photograph can be reproduced once only up until the transmission [TX] date and no reproduction fee will be charged. Any subsequent usage may incur a fee. This photograph must not be manipulated [excluding basic cropping] in a manner which alters the visual appearance of the person photographed deemed detrimental or inappropriate by ITV plc Picture Desk.  This photograph must not be syndicated to any other company, publication or website, or permanently archived, without the express written permission of ITV Picture Desk. Full Terms and conditions are available on the website www.itv.com/presscentre/itvpictures/termsFor further information please contact:james.hilder@itv.com

Jestem superfanem „Wyspy miłości”. Oglądałem go od początku, nigdy nie przegapiłem żadnego odcinka i uznałbym go za mój specjalistyczny temat na „Mastermind”. Ale mogę szczerze, z całego serca powiedzieć: nie obchodzi mnie, kto wygra. Wiem, że to brzmi ostro, ale proszę o cierpliwość.

Przez osiem tygodni każdego wieczora w moim pamiętniku miałem wolne miejsce na 21: 00, aby oglądać dramat, ale ostatni tydzień zawsze mi się nie podoba. Może chodzi o to, że wiem, że nie ma już bomb do odwrócenia uwagi lub że konsekwencje wybuchowej podróży do Casa Amor są już dawno zapomniane. Tak czy inaczej, nie jestem jedyną osobą, której zainteresowanie spada do finału. Jeden z użytkowników Twittera napisał: „Wyspa miłości jest tak nudna w ostatnim tygodniu. Już mnie to nie obchodzi”, podczas gdy inny oświadczył: „stracił zainteresowanie Love Island tbh, daj mi znać, kto wygra.”

Zazwyczaj nie jestem jednym z motywacyjnych cytatów, ale im więcej o tym myślę, zdałem sobie sprawę, że „wyspa miłości” jest szczytem „chodzi o podróż, nie o cel.”Kiedy patrzę wstecz na poprzednią serię, mogę łatwo opowiedzieć o najdrobniejszych szczegółach ognistej reakcji Faye na Teddy’ ego po nocy Filmowej w 2021 roku lub chwili, w której Tom zawalił sprawę z Maurą w 2019 roku. Mógłbym nawet opisać epizod, w którym Malin skonfrontowała się z Terrym w 2016 roku. Ale kto wygrał wszystkie serie? Moje wspomnienia są szkicowe.

To dziwne zjawisko. Uwielbiam „happy ever after”, więc dlaczego moja obsesja słabnie, gdy seria dobiega końca? Dr Becky Spelman, psycholog i założycielka prywatnej kliniki terapeutycznej, mówi, że po części wiemy, że nie będziemy już częścią opowiadania, ponieważ narracja jest starannie związana. Ostatni tydzień „nie wywołuje takich samych emocji, a bez tej stymulacji widz wie, że nie zostanie nagrodzony na koniec uderzeniem dopaminy wywołanym oczekiwaniem i zaskoczeniem”, mówi POPSUGAR Spelman.

„Widz wie, że na koniec nie zostanie nagrodzony uderzeniem dopaminy wywołanym oczekiwaniem i zaskoczeniem.”

Chociaż zawsze są beztroskie zabawne momenty w wyzwaniu dla dzieci lub jakimś szalonym oszustwiekiedy rodzice wchodzą, to nie ma tego, do czego przywykłem. Istnieje również przekonanie, że jesteśmy podglądaczami do tajników wyspiarskich wybryków, które działa jako odzwierciedlenie tego, jak zarządzamy własnymi relacjami w prawdziwym życiu. W tym sensie koniec serialu jest jak rozstanie. Nie będziemy wtajemniczeni w ich Tiffy w kuchni lub czy byli „Salon piękności” tego wieczoru. Jo Hemmings, psycholog seksualny i związkowy w Knect, dodaje: „jak wiedzą zapaleni widzowie Wyspy miłości, niestety, te relacje nie zawsze przetrwają w świecie zewnętrznym z różnymi presjami, które przynoszą, więc większość radości polega na oglądaniu sposobu, w jaki zarządzają i poruszają się po nowych związkach co noc.”

Patrząc na minioną serię, wygrana nie oznacza, że para wyrusza razem w stronę zachodu Słońca, aby spędzić życie w ukochanej rozkoszy. W rzeczywistości, jest obecnie 25% wskaźnik sukcesu dla zwycięskiej pary, co nie jest dokładnie wielkie szanse w mojej książce. Druga seria Cara De La Hoyde i Nathan Massey są teraz małżeństwem, a zwycięzcy zimowej „Wyspy miłości” 2020 Paige Turley i Finn Tapp są nadal razem. Reszta niestety nie zdążyła. Ostatnia katastrofa? Emocjonalne rozstanie Millie Court i Liama Reardona po roku.

„Making it on to „Love Island” is nagroda. Wyspiarze, którzy wywarli trwałe wrażenie na opinii publicznej, są już zwycięzcami, ponieważ sami tworzą nowe życie, więc oficjalna koronacja traci swój urok.

Atmosfera zmienia się również w willi „Love Island” w ostatnim tygodniu. Nazwij mnie sceptykiem, ale to tak, jakby wyspiarze mogli wąchać oferty na Instagramie. Oczywiście wiem, że często istnieje pragnienie rozgłosu za odzyskiwaniem firepit, ale po pierwszych dniach szczerze wierzę, że to rozjaśnia, gdy osiedlają się na długie, gorące lato. I uwielbiam to, że pozornie zapominają, że są filmowani 24/7, kiedy oglądamy niebezpieczeństwa miłości i pożądania. Oznacza to, że aż do ostatniego tygodnia, gdy myśli zwracają się do życia na zewnątrz.

Awans do finału, który odbędzie się w poniedziałek 1 sierpnia., jest trudne. I really feel dla ostatnich bombowców, którzy wchodzą do willi. Toczą przegraną bitwę i nie mają wystarczająco dużo czasu, aby pokazać swoją osobowość, dlatego są eliminowani przez publiczność niemal od razu.

Tak, oczywiście serial jako całość ma swoje problemy. W tym roku widzieliśmy znęcanie się nad Tashą Ghouri, obawy związane z widocznością czarnych zawodników i skargi na mizoginistyczne zachowania. Nie zaprzeczam, że są rzeczy, które muszą się zmienić wraz z formatem serialu. A nasze opinie o Wyspiarzach nigdy nie powinny przechodzić w nadużycia. Jednak, z czysto powierzchownego poziomu, tegoroczna „Wyspa miłości” była kompulsywnym oglądaniem.

Jak istota przyzwyczajenia jestem, oczywiście będę tuningować w tym tygodniu odcinki, ale już doszedłem do wniosku, że moja” Wyspa miłości ” 2022 obsesja jest ponad-tydzień przedwcześnie. To była piekielna seria, ale jak planuję resztę wakacji Bez komentarza Iaina Stirlinga, to już sprawdziłem. Czy to Luca i Gemma, Dami i Indiyah, Ekin-Su i Davide, Adam i Paige, czy Tasha i Andrew, będę zastanawiać się, kto zdobędzie koronę 2022, ponieważ wszyscy przynosili mi radość przez ostatnie dwa miesiące. Ja z One wszystek najlepszy, i w niesławny słowo Indiyah, ” oby najlepszy łamacz serce wygrałem.”

Źródło

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version