Reklama
Strona głowna Gwiazdy Finałowy koncert Anny Karwan zaliczony do najlepszych!

Finałowy koncert Anny Karwan zaliczony do najlepszych!

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Emocje po czwartkowym koncercie Ani Karwan jeszcze nie opadły.

Koncert odbył się w warszawskiej Stodole, bilety zostały wyprzedane, a występ Ani można zaliczyć do najlepszych. Co do opinii ludzi… no coś większość wychodziła z uśmiechem na twarzy twierdząc, że byli świadkami najlepszego występu.

Cóż możemy napisać? Pozostaje nam się zgodzić!

Od wejścia na scenę jej interakcja z fanami budziła dużo emocji. Wokalistka nie kryła wzruszenia, fani także. Były łzy, wspólna zabawa i ŚPIEW. Tłum chętnie śpiewał z Anią, więc chórki towarzyszyły jej przez cały koncert.

Najwięcej emocji budził kawałek „Słucham Cię w radiu co tydzień”. Wokalistka nie musiała nawet „chwytać” za mikrofon, bowiem gdy to robiła była zagłuszana przez publiczność, która z całą mocą wykrzykiwała refren.

Utwór Głupcy rozgrzał tłum do czerwoności, ale także zakończył koncert piosenkarki. Tłum poczuł niedosyt, zaczęło się skandowanie do momentu aż gwiazda tak szczególnego wieczoru ponownie wyjdzie na scenę.

Bis był… a podczas niego wybrzmiały dwa utwory, jednym z nich był oczywiście „Słucham Cię w radiu co tydzień” – ulubiony utwór publiczności. Magiczny czas zagospodarowany i nie zmarnowany.

Podsumowując zdolności wokalne wokalistki są na bardzo wysokim poziomie. Ania obdarowana wspaniałym głosem umie go wykorzystać w niesamowity sposób. Zaczarowała fanów, zaczarowała publiczność zgromadzoną przed sceną, zaczarowała warszawską Stodołę. Tym samym zakończyła swoją trasę promującą jej album. Finałowy koncert przejdzie do historii, Karwan może być dumna, bowiem nie było „duszy”, która nie wyszła z uśmiechem na twarzy i zachwytem.

 

Prywatna galeria

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz