First Stream Latin: New Music From Virlan Garcia, Pablo Alboran , Dekko & More

First Stream Latin to kompilacja najlepszych nowych latynoskich piosenek, albumów i filmów polecanych przez Billboard Latin editors. Sprawdź typy z tego tygodnia poniżej.

Virlan Garcia, ” El Día Que Te Fuiste „(Sony Music Mexico)

Virlan Garcia nie wstrzymuje się z nowym singlem „El Dia Que Te Fuiste” (the Day That you Left). W szczerej fuzji sierreño i banda, Garcia zastanawia się nad tym, że jest zaślepiona miłością i ostatecznie opuszcza Związek. „Tak, smutek atakuje mnie, tak zdrada rani mnie, są rany, że jej pocałunki zostawiły mnie / moje ciało, mój umysł i duszę tolerowały błędy i przysiągłem, że to moja wina”, śpiewa w szczerym utworze, później śpiewając: „dzień, w którym mnie zostawiłeś, tego dnia byłem szczęśliwy.””El Dia Que Te Fuiste” to pierwszy singiel z nadchodzącej płyty Garcii Empezar de Nuevo, na jesieni. — JESSICA ROIZ

Przeglądaj

Zobacz najnowsze filmy, wykresy i wiadomości

Zobacz najnowsze filmy, wykresy i wiadomości

Pablo Alborán, „Carretera y Manta” (Warner Music Spain)

Nowy singiel hiszpańskiego piosenkarza i autora tekstów Pablo Alborána przynosi pozytywne przesłanie i świętowanie dzięki tekstom, które mówią o szczęściu w posiadaniu wspaniałych przyjaciół, gdy trzeba przezwyciężyć złe czasy. Produkowane i pisane przez Alborána, chwytliwe funkowe melodie pochodzą z piosenki, którą napisał, gdy miał 12 lat, ale brzmią świeżo i trafnie. „Szosa i koc/ już nie zatrzymuję serca/ nie chcę iść prosić o przebaczenie / jeśli pada deszcz, niech pada deszcz / niektórzy odejdą, ale dobrzy zostają” – śpiewa w szczerym utworze. — INGRID FAJARDO

Doris Anahi, Aprendiendo Por Las Malas (Casa Mija)

Z intensywną melancholią śpiewa Doris Anahí penas away w swojej pierwszej epce, Aprendiendo por las Malas (Learning the Hard Way). Manager-turned-singer wydał piękny i oczyszczający pięciościeżkowy zestaw neo-ballad, które pochodzą z miejsca przejścia, odkrycia i akceptacji. Głównie w języku hiszpańskim z jedną piosenką śpiewaną głównie w języku angielskim („It Wasn ’ t You”), zestaw jest pod silnym wpływem boleros i rancheras, muzyki, której dorastała słuchając w Los Angeles z Meksykańskimi rodzicami. „Ten projekt jest kapsułą trudnego uczenia się w ciągu ostatnich kilku lat” – napisała na Instagramie. „Niezbędne bolesne śmierci, które doprowadziły do tego odrodzenia, którego wszyscy jesteście świadkami w czasie rzeczywistym.” – GRISELDA FLORES

Dekko, ” Byemalandra „(Interscope Records)

Dekko przeżywa złamane serce i przeżywa swoje uczucia. „Byemalandra,” uptempo dancehall, może to potwierdzić. W swoim nowym utworze wschodzący kolumbijski artysta opowiada o radzeniu sobie z życiem po rozstaniu. „Wiem, że imprezujesz, nie jesteś Święty” – wyskakuje z toru. Później śpiewając: „kiedy ja zakochałem się w tobie, przysięgam, że się zakochałem […] zapomnij, chyba już się nie zakocham.”W teledysku, on również wprowadza swój nastrój do życia, ciesząc się imprezą przy basenie ze swoimi przyjaciółmi facet, otoczony przez wiele samotnych pań. – J. R.

Ricky Martin, Graj (Sony Music Latin)

Ricky Martin ’ s follow-up to his Latin Grammy-winning EP Pausa przybył bez większych uprzedzeń. Tytuł Graj, sześciościeżkowy zestaw jest tak samo głęboki jak jego poprzednik, z Martinem tak bezbronnym jak zawsze w poruszaniu miłością i złamanym sercem. Podczas gdy w 2020 roku powiedział, że ta druga EPka będzie bardziej „optymistyczna”, Martin trzymał się swoich korzeni pop-ballad. EP zawiera wcześniej wydane single, takie jak sugestywne ballady „Otra Noche en L. A.” I „A Veces Bien y a Veces Mal”, które idealnie pasują do popowych perełek „Amordio”, „Paris In Love” i „Ácido Sabor.”O swojej epce Martin powiedział:” tworzenie muzyki, wybór piosenek i dzielenie się nimi z tobą to moja pasja. Robię to od 38 lat, a twoja reakcja jest bez wątpienia motywacją, która napędza mnie do przodu w tej złożonej podróży zwanej życiem.” — G. F.

Yahritza y Su Esencia, „Nadie Sabe” (Muzyka Lumbre)

Wschodzące Regionalne Meksykańskie nastoletnie trio Yahritza y Su Esencia pobłogosławiło fanów luksusową edycją ich topowej EPki Obsessive. Nowy zestaw zawiera dwa zupełnie nowe utwory: „Nadie Sabe „i” Estas En mi Pasado.”Ten pierwszy jest bardziej country zabarwiony piosenką, lekkim odejściem od ich podpisu sad sierreños zasilany kolczastymi gitarami. Ten ostatni, „Estas En mi Pasado”, trzyma się swojego podstawowego brzmienia, a czułe, ale imponujące wokale Yahritzy zajmują centralne miejsce, wtryskując patos w każdy tekst, który śpiewa. – G. F.

La Tukiti, ” Sin Controversia „(ABM Records)

Dominican newcomer La Tukiti wydaje swój nowy singiel „Sin Controversia”, zabawny i chwytliwy dembow połączony z dudniącymi bitami i napędzany przez jej unikalny freestyle i przyjazne uliczne teksty. Napisany przez Antonio Vargasa i wyprodukowany przez Wellingtona Acostę i La Greñę, utwór ten wzmacnia w swoich tekstach, w jaki sposób La Tukiti podbiła ten gatunek swoim wybitnym talentem. — I. F.

Źródło

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version