Florence Pugh i Harry Styles wprowadzają ciepło w „Don’ t Worry Darling”

Zwiastuny „Don’ t Worry Darling” już są. W filmie występują Florence Pugh i Harry Styles jako małżeństwo prowadzące pozornie sielskie życie. Ale kiedy Alice Pugha zaczyna zastanawiać się, co dzieje się pod powierzchnią, napięcie dochodzi do głowy i wszystko się zmienia. Pierwszy zwiastun pojawił się w maju, a drugi w lipcu i zawiera kilka gorących momentów między parą.

Reżyserka Olivia Wilde zaprezentowała 26 kwietnia na CinemaCon „Don’ t Worry Darling”, chwaląc pracę Pugha i Stylesa w filmie. Wilde żartowała również o Stylesie (który jest oczywiście jej chłopakiem), nazywając go „obiecującym aktorem bez żadnej innej kariery, o której wiem.”Powiedziała, że piosenkarka jest” prawdziwym objawieniem ” w filmie.

Tymczasem Wilde nazwała Pugh „genialną, seksowną, ostrą i twardą”, zauważając, „wiedzieliśmy, że ten film przeżyje lub umrze z jej roli.”Wilde dodał,” jesteś świadkiem narodzin pełnoprawnej gwiazdy filmowej.”

Styles ostatnio zaczął kręcić sceny erotyczne do filmu. Wyjaśnił: „wszystko, co mogę powiedzieć z własnego doświadczenia, to to, że miałem szczęście mieć bardzo ufną relację z ludźmi, z którymi pracowaliśmy, i to było na pierwszym miejscu.”

Wilde powiedziała Vogue ’ owi w grudniu 2021 roku, że ważne było dla niej nakręcenie filmu, który był „naprawdę seksowny, w dorosły sposób.”Zainspirowały ją takie filmy jak „Fatal Attraction” i „Indecent Proposal.”Dlaczego w filmie nie ma już dobrego seksu?”- przypomniała.

Czytaj dalej wszystko, co wiemy o „Don’ t Worry Darling”, w tym fabułę, obsadę, zwiastun i wiele innych.

Źródło

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version